Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


До уваги роботодавців! Компенсація єдиного соціального внеску!!! Друк e-mail
Четвер, 21 червня 2018, 15:40

altОднією з багатьох послуг, які надає Державна служба зайнятості роботодавцям, є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Роботодавці, які працевлаштували на нові робочі місця громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та яким надано статус безробітного мають право на компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.


Право на компенсацію також мають роботодавці, які є суб’єктами малого підприємництва та які працевлаштували безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості.
Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. (посилання на постанову КМУ від 15.04.2013 № 347, розміщену на офіційному сайті ВРУ http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/347-2013-п )
Станом на сьогодні даною послугою в Корсунь-Шевченківському районі користуються чотири роботодавці, які працевлаштували п’ятьох безробітних.
Протягом минулого року було прийнято рішення про надання компенсації за працевлаштування семи безробітних. Загалом на компенсацію роботодавцям єдиного соціального внеску протягом 2017 року було використано близько 80 тисяч гривень.
Компенсація єдиного соціального внеску – дієва допомога роботодавцю, який створює нові робочі місця та має змогу направити вивільнені кошти на розвиток бізнесу.
Для отримання детальних консультацій з даного питання звертайтесь до відділу взаємодії з роботодавцями Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського ОЦЗ за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Ювілейна, 17а.

За інформацією районного центру зайнятості