Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Обираючи професію-обираєш майбутнє Друк e-mail
Понеділок, 02 липня 2018, 23:00

alt

Як дітям із вадами слуху обрати професію? Як спрямувати їх на правильний вибір майбутнього? Де їм здобути омріяний фах? Якими є особливості працевлаштування осіб з особливими потребами? Ці та багато інших питань висвітлювались на засіданнях клубу для молоді «Обираючи професію-обираєш майбутнє», які провели в червні місяці цього року фахівець з профорієнтації районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ольга Лукашенко та вчитель дефектолог (сурдопедагог) КЗ "Корсунь-Шевченківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру "Надія" Ольга Абрамович для 11-ти учнів з вадами слуху.

Втрата слуху, особливо у ранньому віці, негативно позначається на формуванні індивідуальності людини, розвитку функціональних систем, гальмує її соціальну, побутову і психологічну адаптацію. Тому профорієнтаційній роботі з такими учнями має бути приділена особлива увага. Метою проведених заходів стало ознайомлення школярів зі світом професій, спрямування їх на правильний вибір професійного майбутнього, ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба» та з критеріями, які потрібно враховувати під час вибору сфери професійної діяльності. Крім цього, учні дізналися про послуги, які надає служба зайнятості, у т. ч. інноваційні, її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді, ознайомилися з аспектами, які впливають на вибір професії, розглянули помилки при виборі професії, навчилися складати власний професійний план, отримали вичерпну інформацію про навчальні заклади, де вони мають змогу отримати майбутній фах та визначали професійну спрямованість шляхом проходження експрес-тестування.

alt

Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців служби зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству – користь.

За повідомленням Корсунь - Шевченківської районної філії
Черкаського обласного центру зайнятості