Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Ювілейний вечір поета-пісняра,почесного громадянина міста Корсуня-Шевченківського Владлена Ковтуна. Друк e-mail
Середа, 12 вересня 2018, 13:35

 vlcsnap 2018 09 11 11h05m37s418В районному будинку культури відбувся ювілейний вечір нашого земляка, поета-пісняра, Почесного громадянина міста Корсуня-Шевченківського Владлена Ковтуна "Я Вам завдячую усім".

 Привітали ювіляра  голова райдержадміністрації Василь Клименко, міський голова Олександр Гайдай та його заступник Ольга Шевчук,начальник відділу культури Ірина Трунцева, представники від літературно-мистецьких об’єднань «Янталка» та «Барви», Набутівської громади на чолі з головою Олегом Малюгою з учасниками Нетеребського народного фольклорного колективу «Червона калина», які подарували і пісенний дарунок. 

Теплі слова лунали і про батьків ювіляра- Кузьму Андрійовича та Віру Давидівну, які працювали в педагогічному училищі і вчили своїх вихованців також любити малу і велику Батьківщину,любити людей і всіх оточуючих. Кожен, хто був присутній на святі переконався, наскільки він щирий, патріотичний і відданий людям людина, що у свої не зовсім юні літа пан Ковтун, схоже, почувається на двадцять, адже душа у ювіляра – молода, а він сам сповнений такої енергії , якої вистачить ще надовго.
Свято закінчилось залишивши в глядачів теплі посмішки та гарний настрій. А ювіляру бажаємо довгих років життя при здорові, невичерпного потенціалу та ентузіазму, щоб приходили на розум і на серце ще багато пісень, які прославлятимуть нашу Корсунщину та Україну.

Довідково:

Народився 28 серпня 1938 р. в с. Таганча Канівського району , дитинство та юність пройшли у с. Нетеребка Корсунь-Шевченківського району та м. Корсунь-Шевченківський, де закінчив школу із золотою медаллю. Любов до Батьківщини та її краси проніс через усе життя. 
За фахом радіоінженер. На оборонному підприємстві «Квант» міста Києва пройшов шлях від техніка до начальника бригади, в республіканському промисловому об’єднанні «Укрпобутрадіотехніка» - від начальника відділу до начальника об’єднання. Працював першим заступником Міністра побутового обслуговування населення України, заступником Голови Київської міської державної адміністрації, заступником керуючого Управління справами Верховної ради України, заступником генерального директора Генеральної дирекції Київської міської ради з обслуговувань іноземних представництв.
Член Національного Олімпійського комітету України. Понад 20 років очолював Федерацію хокею на траві України (нині почесний президент Федерації), член Національної спілки журналістів України, член президії Асоціації діячів естрадного мистецтва України голова журі міжобласного екологічного фестивалю «Мости над Россю» (м. Корсунь-Шевченківський), Владлен Ковтун несе свою творчість, знання, досвід людям, рідній Україні, живе і працює для її блага і процвітання.
Де б не працював Владлен Кузьмович, які б високі посади не займав, його ніколи не полишало невтомне прагнення висловити свої думки і почуття через поезію. Поезія жила в ньому давно, вірші писалися вечорами, під час службових відряджень, для душі. І лише у зрілому віці, переживши смерть матері, свій вірш «Однієї долі два крила» показав композитору Миколі Каландьонку. З цього все і почалося: визнання, популярність.
Владлен Ковтун автор збірки пісень «Однієї долі два крила» (2003). Його твори покладені на музику композиторами О. Білашом, М. Чембержі, А. Горчинським, Л. Папернацьким, О. Швидким, М. Свидюком та ін. Твори нашого земляка надруковано в альманасі «Рідний мій Шевченків край» (2005).
У 2008 році побачила світ збірка поетичних та прозових творів (спогадів, статей, полемічних заміток) «Молюсь на імення твоє».
Поліфонічність, змістовність і непідробна щирість, свідома орієнтація на народну етику і мораль, творчість Владлена Ковтуна удостоєна високих відзнак — міжнародної мистецької премії ім. Гулака-Артемовського та літературної премії ім. Андрія Малишка.

За інформацією відділу культури рда