Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Ініціюємо вирішення проблеми на міжобласному рівні, – Віталій Коваль про ситуацію на річці Рось Друк e-mail
Четвер, 13 вересня 2018, 16:04

6D54CFF932FDFEE7C51D5A29D33016F6C46D508063373AD8FApimgpsh fullsize distr
Черкащина ініціює розгляд питання щодо стану річки Рось на міжобласному рівні, залучивши до активної роботи профільні структури центральних органів влади, а також Київщину, Вінниччину й Житомирщину. Про це сказав перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль у ході робочого візиту до Корсунь-Шевченківського. Тут спільно з обласними службами й управліннями, районною владою та громадськістю провели нараду стосовно ситуації, що повторно сталася на Росі днями. Нагадаємо, вже вдруге за останніх кілька тижнів у водоймі масово гине риба.

За словами першого заступника, самотужки область не в змозі вирішити це питання, бо воно є комплексним для 4 областей:
– Саме тому, за результатами попередньо проведених в ОДА нарад, ми спрямували офіційні звернення до Держводагентства та Мінекології України з тим, аби якомога швидше провести міжобласну нараду щодо екологічного стану Росі. Ми розуміємо, що річка, приміром, зарегульована в Київській області. Крім цього, постає питання функціонування локальних очисних споруд в Білій Церкві, Богуславі. Звісно, очевидним фактором впливу на стан Росі є й температурний режим, що сягає високих позначок улітку. У будь-якому випадку вирішення цієї проблеми вимагає комплексного підходу, оскільки часткове, в межах певних територій, дає результат лише на певний час.
Представники обласних та районних служб поінформували про здійснені на сьогодні заходи та висловили пропозиції щодо подальших дій. Своє бачення озвучили в ході наради й представники громадськості та місцеві депутати. Присутні одержали відповідні доручення. Зокрема й рекомендації щодо необхідності звернення до наукових установ з пропозицією перегляду правил експлуатації водних об’єктів та спецрежимів водокористування.