MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


МІП: У Львові пройшов етнопоказ «Українські Амаzонки» Друк e-mail
Понеділок, 01 жовтня 2018, 08:11


aHR0cDovL21pcC5nb3YudWEvZmlsZXMvXzQxLmpwZw

27 вересня 2018 року у Львові в рамках мистецького проекту «Українські Амаzонки» відбувся унікальний етнопоказ за участі жінок-учасниць бойових дій на Сході України, волонтерок та військових журналісток.

Захід організувало Міністерство інформаційної політики України спільно з ГО «Всесвітній день вишиванки» та Львівською обласною державною адміністрацією.

«У травні показ феєрично пройшов у Києві, і ми вирішили - проект вартий того, щоб його побачили в інших регіонах України і за кордоном. Українські жінки прекрасні, та якщо треба, вони можуть постояти за себе, за свою сім’ю та країну. Це мають бачити усі», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

«Українські Амаzонки» продефілювали подіумом, влаштованим на території міжнародного аеропорту "Львів", у вбранні з вишитими мотивами відомих українських дизайнерів.

«Я б дуже хотів, щоб неймовірна святкова атмосфера передалась тим, хто за тисячі кілометрів від Львова, на передовій, дає нам можливість бачити світло, дає можливість жити мирним життям», - сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Гості заходу мали можливість оглянути колекцію традиційного вбрання з різних регіонів України, експозицію картин 7 сучасних українських живописців, а також мурали, на яких зображено сучасних жінок-військових у строях з Півночі, Півдня, Заходу та Сходу України.

Нагадаємо, перший етнопоказ у рамках проекту «Українські Амаzонки» відбувся 14 травня 2018 року у «Мистецькому арсеналі» в Києві.