MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто є найбільш гострими?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Читати - це модно! Друк e-mail
Вівторок, 02 жовтня 2018, 13:45

20180926 163142

З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек районна бібліотека для дітей провела  ряд заходів, що тривали майже  тиждень. 25 вересня бібліотекарі подарували дітлахам незабутню зустріч з казкою. Разом з улюбленими казковими  персонажами маленькі читайлики побували  у справжній казковій круговерті, де на них чекало безліч цікавих сюрпризів і розваг.
26 вересня бібліотека запросила старшокласників на бібліотусовку «Чай. Кава. Почитаємо», де за чашкою чаю та кави діти обговорювали улюблені книжки, знайомились з літературними  новинками. З цікавістю прослухали розповідь бібліотекарів про цікаві факти про книгу та бібліотеку.
20180927 135041 20180927 135335 20180927 135731
27 вересня бібліотека провела вуличну акцію «Читати – це модно» з популяризації читання і бібліотеки. На майданчику  у сквері міста діти брали активну участь у вікторинах і конкурсах, переглянули виставку  «Я люблю читати» та познайомились  з новинками літератури. Прослухали розповідь бібліотекарів про послуги бібліотеки та отримали рекламну продукцію.
28 вересня бібліотека зустрічала першокласників, які знайомились з бібліотекою під час екскурсії «Подорож у Книжковий храм».
Маленькі «чомусики» і «запитайлики» дізналися  про походження слова «Бібліотека», про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні, про Правила поводження  з книгою та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Крім того ,пройшлися вулицями  нашого «казкового містечка» - бібліотеки. Заглянули до  «чарівних палаців» - стелажів, на яких живуть наші друзі-книжки.
Весело і незабутньо святкували читачі і бібліотекарі  разом, даруючи одне одному щирі почуття і позитивні емоції.
 
За інформацією відділу культури райдержадміністрації