MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


А. Біденко презентував бренд Ukraine NOW у Нью-Йорку Друк e-mail
Середа, 03 жовтня 2018, 08:04

1 жовтня 2018 року в Нью-Йорку відбулася конференція «Україна зараз: виклики та можливості» (Ukraine Now: Challenges and Opportunities).

https://mip.gov.ua/files/%D0%B3%D0%BB%20DSC_0832.jpg

Захід організувало Міністерство інформаційної політики України спільно з Американо-українською діловою радою (USUBC) для презентації перед західною діловою спільнотою реформ, що відбуваються в Україні. Перша зустріч у такому форматі, на якій представники українських міністерств і відомств представили свої здобутки, відбулася в Лондоні 23 липня.

Під час конференції у Нью-Йорку державний секретар МІП Артем Біденко презентував єдиний бренд Ukraine NOW, який втілює в собі нові підходи та структурні реформи в усіх сферах суспільного життя України.

https://mip.gov.ua/files/DSC_0853.jpg

 

«Це лише початок довгого шляху представлення нової України за кордоном. В основі єдиного бренду лежить концепція можливостей, концепція країни без кордонів, країни "стартапів", країни, де свобода для людей є найбільшою цінністю», - зазначив А. Біденко.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян та в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіли представникам ділових кіл про реформи у своїх сферах та закликали їх розширювати свою присутність в українських проектах. У свою чергу президент USUBC Морган Уільямс зауважив, що інтерес західних компаній до українського ринку зростає.
https://mip.gov.ua/files/DSC_0885.jpg
Нагадаємо, 23 липня 2018 року у Музеї Лондона Міністерство інформаційної політики України провело круглий стіл «Інновації та можливості в Україні зараз» (Innovation and opportunity in Ukraine now), присвячений обговоренню потенціалу України у контексті глобальної економіки.
10 травня 2018 року Уряд схвалив бренд Ukraine NOW, розроблений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.