Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Відбулося засідання позачергової 34-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Четвер, 01 листопада 2018, 11:10

DSCN206430 жовтня 2018 року відбулося засідання позачергової 34-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови районної ради Петро Тимофійович Пустільнік.
У роботі сесії взяли участь голова та перший заступник голови районної державної адміністрації, керівник апарату, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники установ та організацій району, голови об’єднаних територіальних громад, представники засобів масової інформації, жителі м. Корсуня-Шевченківського: Громлюк В. П., Зборівська І.В., Пляшечко Л.В., Громлюк В.Г., Шпилько Е.В., Дерев’янко А.І., Болдирєв В.П., Богаров О.М., Савченко А.В., Логвиненко Б.Й.

 

Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання по вшануванню пам’яті загиблих під час Євромайдану, військовослужбовців і мирних жителів, загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України.
На розгляд сесії було внесено 12 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Депутатами районної ради підтримано пропозиції депутатів районної ради про включення до порядку денного питань, зокрема Босенко О.В. - про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, а також Степаненко О.М. – про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області сьомого скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім’ї в Україні.

DSCN2062 DSCN2068

В ході роботи депутати прийняли програму підтримки діяльності Корсунь-Шевченківського районного сектору з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області на період 2018-2020 року, внесли зміни до районних програм, зокрема профілактики злочинності в Корсунь-Шевченківському районі на 2016-2021 роки, до районної Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Корсунь-Шевченківської районної ради на 2018 рік, до програми фінансової підтримки діяльності Центру надання адміністративних послуг в Корсунь-Шевченківському районі на 2018 рік, до Порядку призначення на посаду директора та затвердження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.
Також було підтримано рішення про надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету, про надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету для вирішення соціально-побутових питань опікунам, які виховують дитину-сироту, про надання матеріальної допомоги за рахунок коштів, передбачених на здійснення депутатських повноважень, та про погодження клопотання щодо отримання спеціального дозволу користування надрами ТОВ «Корсунь-Шевченківський цегельний завод».
В результаті обговорення було прийнято звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області сьомого скликання щодо захисту інституції сім’ї в Україні.
Разом з тим, не знайшов підтримки проект рішення районної ради про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.
В кінці позачергової сесії депутати заслухали Логвиненка Б.Й. про відкрите звернення жителів Корсунь-Шевченківського району щодо екологічного стану р.Рось.
Розглянувши питання порядку денного сесія завершила свою роботу.