MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Аграрії Корсунщини підсумували господарський 2018 рік та визначили лідерів у галузі Друк e-mail
П'ятниця, 02 листопада 2018, 11:08

14.11 2До Дня працівника сільського господарства в галузі сільськогосподарського виробництва району визначено переможців у номінаціях:


«Краще господарство району»

1. СТОВ «Агрофірма АгроРось» с. Квітки
Генеральний директор Євич Петро Петрович.
В.о директора Харченко Сергій Романович
Головний агроном Харченко Сергій Романович
Урожайність зернових культур – 100 ц/га
озима пшениця - 83,3 ц/га
ярий ячмінь - 69,3 ц/га
яра пшениця - 69,6 ц/га
зернобобові культури – 31,1 ц/га
кукурудза – 144 ц/га
Середньомісячна заробітна плата 11686,14 гривень
Господарство надає підтримку соціально - економічному розвитку села та району в цілому, керівництво особисто приймає участь в спортивних заходах, виділяє кошти, благодійну допомогу на заклади освіти, всіляко сприяє розвитку молоді та її дозвілля.

2. СТОВ «Деренківець» с. Деренківець
– директор Антоненко Віктор Юрійович
Урожайність зернових склала 89,3 ц/га:
- озимої пшениці по 67,9 ц/га
- кукурудза по 100 ц/га

3. Валявська філія ТОВ НВФ «Урожай» с.Переможенці
- директор Галушко Валентин Миколайович
Урожайність зернових склала 103,8 ц/га:
- озимої пшениці по 70 ц/га,
- кукурудза по 116,6 ц/га
4. СТОВ «Аграрник»
Директор Скічко Ігор Григорович
Урожайність зернових склала 52,5 ц/га:
- озимої пшениці по 22,9 ц/га,
- кукурудза по 75 ц/га

5. Кіровська філія ТОВ НВФ «Урожай» с. Корнилівка
- директор Рудишин Вадим Констянтинович
Урожайність зернових склала 72,9 ц/га:
- озимої пшениці по 70 ц/га,
- кукурудза по 80 ц/га

6. Філія «Агрофірма Дружба» ТОВ НВФ «Урожай» с. Пішки
директор Горбенко Василь Васильович
Урожайність зернових склала 88ц/га:
- озимої пшениці по 63,2 ц/га,
- кукурудза по 92 ц/га

7. Тваринницька філія «Нова»ТОВ НВФ «Урожай» с. Ситники - керівник директор Кирилець Олександр Дмитрович
- виробництво молока 4133 тонн
- виробництво м’яса 85 тонн
- надій на фуражну корову 4778 кг
- середньодобові привіси ВРХ 584 г

8. СТОВ «агрофірма Злагода» с. Шендерівка
директор Зателепа Олександр Тимофійович
- виробництво молока 1302 тонн
- виробництво м’яса 91 тонн
- надій на фуражну корову 4990 кг
- середньодобові привіси ВРХ 482 г
Урожайність зернових склала - 76,5ц/га:
- озимої пшениці по 55 ц/га,
- кукурудза по 100 ц/га

9. Стеблівська філія СТОВ «агрофірма Корсунь»
директор Михайлюк Леонід Олексійович
- виробництво молока 2184 тонн
- виробництво м’яса 273 тонн
- надій на фуражну корову 4589 кг
- середньодобові привіси ВРХ 656 г
Урожайність зернових склала 47,3ц/га:
- озимої пшениці по 61,7 ц/га,

10. Сотницька філія СТОВ «агрофірма Корсунь»
директор РеваВасиль Михайлович
- виробництво молока- 562 тонн
- виробництво м’яса -96 тонн
- надій на фуражну корову -4969 кг
- середньодобові привіси ВРХ-456 г
Урожайність зернових склала -92,3ц/га:
- озимої пшениці по 44,7 ц/га,
- кукурудза по 98,5 ц/га


11. Сидорівська філія СТОВ «агрофірма Корсунь»
директор Ткаченко Віктор Володимирович
- виробництво молока 2388 тонн
- виробництво м’яса 278 тонн
- надій на фуражну корову 5427 кг
- середньодобові привіси ВРХ 652 г
Урожайність зернових склала 54,1ц/га:
- озимої пшениці по 61 ц/га,

«Кращий керівник господарства»

Савченко Михайло Миколайович
директор СТОВ « Агрофірма Корсунь» м. Корсунь – Шевченківський
Урожайність зернових культур 85,8 ц/га
озима пшениця - 69,0 ц/га
озимий ріпак - 34,1 ц/га
яра пшениця - 55,7 ц/га
кукурудза - 109 ц/га
Середньомісячна заробітна плата 13303,80 гривень

«Краще фермерське господарство»

-ФГ «Вікторія «К»»
Директор Касяненко Василь Миколайович
Урожайність культур:
Озима пшениця – 40,0 ц/га
Соя - 20,0 ц/га

«Краще переробне господарство »

«Корсунь – Шевченківський плодоконсервний завод»
м. Корсунь – Шевченківський
директор Гудзенко Наталія Григорівна

Нагороджуються працівники агропромислового комплексу району за відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у галузі сільського виробництва району, значні трудові досягнення, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства:
1.Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації:

1.Лебединець Анатолій Вікторович - комбайнер СТОВ «Агрофірма Корсунь»
2.Бурлака Віктор Степанович – комбайнер СТОВ «Агрофірма Корсунь»
3.Дорошенко Віктор Васильович – механізатор Кіровської філії ТОВ НВФ «Урожай»
4. Дрозд Віктор Юрійович – Механізатор СТОВ «Аграрник »
5.Меліхов Олександр Володимирович- механізатор філії АФ «Дружба» ТОВ «НВФ «Урожай»
6. Сидоренко Іван Миколайович - Механізатор СТОВ «Агрофірма «АгроРось»

7.Остапенко Михайло Олексійович – механізатор ТФ «Нова» ТОВ «НВФ «Урожай»
8. Кукла Тетяна Михайлівна – оператор зі штучного осіменіння тварин ТФ «Нова» ТОВ «НВФ «Урожай»
9.Вакуленко Олександр Дмитрович – агроном Валявської філії ТОВ «НВФ «Урожай».
10. Алєксеєва Тетяна Миколаївна - оператор машинного доїння СТОВ «агрофірма Злагода»
11. Кропива Іван Петрович - механізатор СТОВ «агрофірма Злагода»
12.Поліщук Володимир Михайлович - механізатор СТОВ «агрофірма Злагода»
13.Орел Володимир Миколайович - інженер СТОВ «агрофірма Злагода»

2.Оголошується подяка за вагомі результати в галузі сільськогосподарського виробництва району:

1.Шепетько Валентина Іванівна - доглядач за тваринами СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
2.Волков Дмитро Михайлович - завідувач свинотоварною фермою СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
3.Бурковський Олег Володимирович – оператор кормоцеху СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
4. Пілевич Валентина Леонідівна - оператор машинного доїння ТФ «Нова» ТОВ «НВФ «Урожай»
5.Мороз Олег Миколайович - оператор току СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
6.Бондаренко Віктор Миколайович - оператор току СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
7. Собченко Станіслав Іванович- водій СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
8. Собченко Руслан Станіславович - водій СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
9. Степаненко Богдан Вікторович - агроном СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
10.Задера Олександр Миколайович – агроном СТОВ «Агрофірма Корсунь»
11.Тараненко Сергій Іванович – агроном філії «Дружба» ТОВ НВФ «Урожай»
12.Велієв Вагіф Расим Огли – комбайнер СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
13.Захарук Михайло Іванович – комбайнер СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
14.Павлушкін Олександр Олександрович - комбайнер СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
14.Кадук Руслан Олександрович - комбайнер СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
15.Погрібняк Андрій Миколайович - комбайнер СТОВ «Агрофірма Корсунь»
16.Яценко Олександр Іванович - комбайнер СТОВ «Агрофірма Корсунь»
17.Бзенко Іван Васильович – механізатор СТОВ «Агрофірма Корсунь»
18. Чуприна Олександр Іванович – механізатор СТОВ «Агрофірма Корсунь»
19.Кузьменко Віктор Михайлович - механізатор СТОВ «Агрофірма Корсунь»
20. Левченко Анатолій Сергійович - механізатор СТОВ «Агрофірма Корсунь»
21.Шпунтенко Олексій Вікторович – механізатор СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
22.Шевченко Ярослав Олександрович – механізатор філії АФ «Дружба» ТОВ «НВФ «Урожай»
23. Собченко Василь Миколайович – водій СТОВ «Агрофірма «АгроРось»
24.Кушнірук Михайло Володимирович - головний інженер Кіровська філія ТОВ НВФ «Урожай».
25.Кундис Владислав Олегович - лікар ветеринарної медицини ТФ «Нова» ТОВ «НВФ «Урожай»
26. Козаченко Іван Валерійович- водій СТОВ «Аграрник»
27.Федірко Сергій Іванович - механізатор СТОВ «Аграрник»
28.Клепко Валерій Володимирович – технік – механік СТОВ «Аграрник»
29.Печененко Наталія Василівна – доглядач свиней СТОВ «Аграрник»
30.Даценко Оксана Миколаївна – технік штучного осіменіння СТОВ «агрофірма Злагода»
31.Немирський Сергій Миколайович – комбайнер СТОВ «агрофірма Злагода»
32.Рябенко Олександр Миколайович – комбайнер СТОВ «агрофірма Злагода»
33.Онищенко Василь Іванович – механізатор СТОВ «агрофірма Злагода»
34. Василенко Микола Данилович – механізатор СТОВ «агрофірма Злагода»
35.Олійник Микола Миколайович – тракторист –машиніст СТОВ «агрофірма Злагода»
36. Руденко Петро Васильович - водій СТОВ «агрофірма Злагода»
37.Глущенко Віктор Іванович – водій СТОВ «агрофірма Злагода»
38. Пляшечко Олександр Іванович - водій СТОВ «агрофірма Злагода»
39. Олексієнко Юрій Григорович- завідувач автовантажного двору СТОВ «агрофірма Злагода»

За інформацією управління
агропромислового розвитку