Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених соціальних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Служба зайнятості про можливості для безробітних громадян та роботодавців Друк e-mail
Субота, 22 грудня 2018, 12:47
Служба зайнятості запустила в роботу новий сервіс «Електронна черга для безробітних», за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця служби зайнятості. Перейшовши за посилання можна обрати причину звернення та зручний для себе час  https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment
Також на початку цього року Державною службою зайнятості введено в експлуатацію новий веб-сайт під назвою «Єдине соціальне середовище зайнятості».  Основні його переваги: зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості – як пошукачів роботи так і роботодавців, а також доступність не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону.
Метою впровадження електронних сервісів у діяльність служби зайнятості є надання якісних послуг населенню та роботодавцю. «Електронний кабінет роботодавця» являє собою сучасний сервіс інформаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування служби зайнятості. У електронному кабінеті роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених претендентів на роботу, може здійснити підбір працівників шляхом перегляду резюме. Також роботодавець має можливість в он-лайн режимі подавати звіти про попит на робочу силу.
Водночас створено і «Електронний кабінет» для тих, хто шукає роботу. В кабінеті зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання. Крім того, власник кабінету може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які будуть проводитися службою, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.        
Щодо нових підходів в діяльності служби зайнятості Черкаським обласним центром зайнятості спільно з ТК "Антена" створено відео сюжети, які можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PLt_2aWIuXKGy-0wm14DXFgosfAMxN2cCP