Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови районної ради:

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку Друк e-mail
Четвер, 27 грудня 2018, 16:35

IMG fca376e406da9293bd052fab60245a03 VВ Корсунь-Шевченківській районні державній адміністрації 27 грудня 2018 року відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку під керівництвом голови районної державної адміністрації Клименка Василя Тарасовича та за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голови районної ради, міського голови, голів об’єднаних територіальних громад.


На розгляд виносилося питання щодо виконання основних заходів соціально-економічного та культурного розвитку територій за 2018 рік та пропозиції щодо реалізації заходів на 2019-2021 роки, передбачені стратегією розвитку Корсунь-Шевченківського району та територіальних громад.
На засіданні районної Ради регіонального розвитку з вступним словом виступив голова районної державної адміністрації, і наголосив, що основною метою роботи районної Ради регіонального розвитку є налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації, управління регіональним розвитком та вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіону. Наразі у районі діє Стратегія розвитку до 2020 року. Сьогодні з’являються нові програми, проекти, які необхідно врахувати під час розборки Перспективного плану, який буде чіткий та об’єктний. По суті цей план - це певна актуалізація нашої стратегії, який необхідно обговорити в громадах та затвердити на засіданні районної Ради регіонального розвитку. Потрібно мати чітке розуміння по об’єктах – щодо доцільності їх створення, призначення, джерел фінансування та тих, з ким ви будете їх впроваджувати. Сьогодні ми об-говорили напрямки нашої подальшої роботи щодо формування Перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки.
IMG 974fc3958744cabc03736b0f7785d889 VНа засіданні виступили начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Гнатенко Юрій Андрійович, Корсунь-Шевченківський міський голова Гайдай Олександр Васильович, начальник економічного відділу Стеблівської об’єднаної територіальної громади Сасін Сергій Олексійович, Набутівський сільський голова Малюга Олег Петрович, Карашинський сільський голова Пархоменко Анатолій Сергійович, спеціаліст з питань соціально - економічного розвитку Селищенської об’єднаної територіальної громади Пилипей Василь Антонович, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Корсунь-Шевченківської районної ради Савчук Галина Кузьмівна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Гранатирко Валентин Іванович.
В заключному слові голова райдержадміністрації наголосив: «Підбиваючи підсумки нашого засідання, можна констатувати, що вирішення питань економічного зростання знаходяться в площині поліпшення інвестиційного клімату, створення нових виробництв з високим рівнем доданої вартості, в готовності органів місцевої влади знайти та підтримати дані виробництва. Узгоджена позиція органів місцевої влади в питаннях інфраструктурних змін ключ до сталого, збалансованого та поступального соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад нашого району».

За повідомленням відділу економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації