Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Роботодавці Корсунщини прагнуть дотримання трудового законодавства. Друк e-mail
Середа, 27 лютого 2019, 08:19

Фото 1Про це яскраво засвідчила кількість представників роботодавців, які відвідали семінар з питань додержання законодавства з охорони праці і трудового законодавства, який відбувся в приміщенні Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації 21 лютого 2019 року.


У семінарі взяли участь бухгалтери, спеціалісти з кадрової роботи, інженери з охорони праці 44 великих та середніх роботодавців району, представники Карашинської, Стеблівської, Моринської, Набутівської об’єднаних територіальних громад, фізичні особи-підприємці, представники комунальних служб та бюджетних установ району.
Під час семінару уважно слухали представників Управління Держпраці в Черкаській області:
- Завідувач сектору з питань експертизи умов праці Управління Олена Нікітенко роз’яснила присутнім, що перевіряється під час заходів з перевірки охорони праці, вказала на типові помилки і акцентувала увагу на відповідальності за їх порушення.
- Головний державний інспектор Управління Марина Шевченко надала роз’яснення щодо перевірок з питань дотримання законодавства про працю.
- Начальник відділу юридичного забезпечення Управління Галина Зосіч у доповіді зупинилася на питаннях державного контролю за дотриманням законодавства про працю, вказала на порушення трудового законодавства, які допускають роботодавці, висвітлила основні відмінності між трудовим договором і цивільно-правовою угодою.
Директор Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Валентина Германова у своєму виступі поінформувала про актуальні послуги Служби зайнятості для роботодавців і зміни у законодавстві про зайнятість, ознайомила присутніх з можливостями інституту кар’єрного радника, також наголосила на важливості та відповідальності роботодавців щодо дотримання законодавства про зайнятість та трудового законодавства.
Фахівці Служби Зайнятості активно сприяють інформаційно-роз’яснювальній роботі серед роботодавців та населення стосовно законодавства про зайнятість, трудового та пенсійного законодавства. До проведення семінарів активно долучаються соціальні партнери та спеціалісти державних органів.

Тому, з метою оперативного та вчасного реагування на потреби роботодавців, відділ взаємодії з роботодавцями Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського ОЦЗ чекає Ваших пропозицій, шановні Роботодавці, щодо питань, необхідних для висвітлення під час проведення семінарів.
Пропозиції можна надати за телефоном: 04735 20085, електронною
поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , під цим матеріалом, та особисто відвідавши Корсунь-Шевченківську районну філію Черкаського ОЦЗ за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Ювілейна, 17-А, каб. №16.

Ми працюємо, щоб працювали Ви!!!