Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Відбулося І –ше пленарне засідання 38 сесії Корсунь-Шевченківської районної ради шостого скликання Друк e-mail
П'ятниця, 01 березня 2019, 12:05

128 лютого 2019 року відбулося І –ше пленарне засідання 38 сесії Корсунь-Шевченківської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Валерій Заболотній. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації.

 

Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання по вшануванню пам’яті загиблих військовослужбовців та мирних жителів під час проведення антитерористичної операції на сході України.
На розгляд сесії було внесено сорок два питання, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана Вертелецька проінформувала про виконання районного бюджету за 2018 рік.
У ході сесійного засідання депутати прийняли Програми, зокрема економічного і соціального розвитку Корсунь-Шевченківського району на 2019 рік; зайнятості населення на 2019-2020 роки; фінансової підтримки діяльності Центру надання адміністративних послуг в Корсунь-Шевченківському районі на 2019-2020 роки. Внесли зміни до ряду Програм: розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2019 роки; забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016-2020 роки; розвитку туризму в Корсунь-Шевченківському районі на 2013-2020 роки; “Питна вода Корсунщини”; підтримки комунального підприємства «Телерадіоорганізація «На хвилі Корсуня» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області на 2019 рік. Також депутати затвердили кошторис витрат комунального підприємства «Телерадіоорганізація «На хвилі Корсуня» на 2019 рік та розпорядження районної ради. Надали згоду на прийняття у комунальну власність Корсунь-Шевченківської районної ради будівлю для лікувального закладу (фельдшерський пункт).
В роботі сесії оголошено перерву.

За інформацією Корсунь-Шевченківської районної ради