Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто є найбільш гострими?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Урядова програма «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» Друк e-mail
Четвер, 04 квітня 2019, 15:11

загруженоЗ 1 січня 2019 року запрацював ще один вид соціальної допомоги батькам – «муніципальна няня». Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сімʼя може щомісячно отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні.


Право на отримання нової державної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками (усиновлювачами), опікунами дитини віком до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали у письмовій формі договір про здійснення догляду з муніципальною нянею.
У договорі зазначається: назва послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та термін надання, вартість, а також періодичність оплати, відповідальність сторін.
Муніципальною нянею може бути будь-яка фізична особа підприємець чи юридична особа, яка надає послугу з догляду за дитиною (фізична особа-підприємець КВЕД 97.00, КВЕД 88.91/ юридична особа підприємець КВЕД 78.20, КВЕД 85.10).
За відшкодуванням вартості послуги необхідно звертатися до управління соціального захисту населення райдержадмміністрації та надати такі документи:
- заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»;
- копію договору між отримувачем послуги та «муніципальною нянею»;
- документи що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги з догляду за дитиною (може бути: чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку);
- копія свідоцтва про народження дитини; копія паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальна няня»;
- документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку заявника; рішення про встановлення опіки (у разі наявності) ;
- заяву із зазначенням рахунка відкритого у банківській установі на ім’я заявника.
Допомога призначається у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до шестирічного віку на термін визначений у договорі. З січня 2019 року ця сума становить 1626 гривень.
Щомісяця відшкодування послуги няні надається за умови подання заявником до 5 числа місяця в управління соціального захисту населення підтверджуючих документів про витрати на оплату послуги з догляду за дитиною «муніципальній няні».