Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які питання, на Вашу думку, проблемні у Вашому населенному пункті?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


«Сучасні амбулаторії забезпечать населення якісними та доступними медпослугами», – Тарас Висоцький під час інспектування об’єктів Друк e-mail
П'ятниця, 05 квітня 2019, 10:57

будище 1024x768У кількох районах Черкащини вже розпочали будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини. У цілому стартували на 8 об’єктах.
Хід робіт інспектує перший заступник очільника області Тарас Висоцький та планує найближчим часом відвідати всі населені пункти, де визначили будівництво.

Натепер перевірив, як працюють над утіленням проекту на Кам’янщині, Чигиринщині, Смілянщині, Золотоніщині, в Черкаському районі. Там спільно з фахівцями в галузі будівництва, представниками місцевого керівництва, зокрема й сільських рад, територіальних громад, а також підрядних організацій та проектантів обговорили механізми реалізації проектів, будівельні роботи, фінансування, строки.
– У трьох із шести відвіданих мною на сьогодні населених пунктів уже розпочали будівництво, невдовзі стартують і в решті з них, – говорить Тарас Миколайович. – У цілому ж проектне будівництво амбулаторій передбачає три місяці, тож, сподіваємося, що вже влітку жителі районів зможуть оцінити результат. Адже сучасні амбулаторії, створення яких ініціював Глава держави в межах медреформи, покликані забезпечити населення якісними й доступними медичними послугами на селі.
За словами Тараса Висоцького, будівництво таких амбулаторій стало можливим завдяки субвенції з державного місцевим бюджетам, спрямованої на розвиток системи охорони здоровʼя у сільській місцевості. А це – майже 250 млн грн. Зокрема, на будівництво амбулаторій передбачили 136,5 млн грн, 11,5 млн грн – на придбання службового автотранспорту для медиків. Між тим, проекти реалізують за умови співфінансування з місцевих бюджетів не менше ніж 10% від вартості будівництва. Водночас власним коштом на місцях мають підвести необхідні комунікації, доступ до мережі Інтернет, також облаштувати території, зокрема стоянки, під’їзні шляхи та ін.
Сьогодні перший заступник відвідує об’єкти будівництва на Корсунщині, Канівщині, Городищині.
Нагадаємо, в області планують побудувати 23 амбулаторії, 12 із них – на території об’єднаних тергромад. Кожна амбулаторія сімейної медицини буде забезпечена обладнанням для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України.