Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


МІП презентувало комунікаційну кампанію «Твоя професія - твій вибір» Друк e-mail
Четвер, 25 квітня 2019, 07:33

aHR0cHM6Ly9taXAuZ292LnVhL2ZpbGVzL0RTQ183NjU1LkpQRw23 квітня 2019 року прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, присвячена презентації комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики «Твоя професія - твій вибір».

Кампанія складається з п’яти відеороликів, які будуть запропоновані для демонстрації у якості соціальної реклами на телеканалах, у кінотеатрах та в мережі інтернет.

Під час презентації буде представлено серію відеороликів про гендерну рівність, впровадження рівності в оплаті праці та протидію стереотипам в професійній діяльності. Серія відеороликів відзнята на підтримку Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

«Розвиток українського суспільства в останні 5 років абсолютно яскраво демонструє, що в жінок надзвичайно потужний потенціал, який багато років був недооцінений. І напевно в пострадянському просторі Україна є одним з країн-лідерів, яка демонструє, що залучення жінок до активних соціально-політичних, економічних, культурних та мистецьких процесів є правильним та логічним кроком який, зрештою, призводить до потужних трансформацій і більш гармонійного та збалансованого суспільства», - зазначила під час заходу Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Вона підкреслила, що просування теми гендерної рівності є одним з пріоритетів у роботі МІП.

Участь у презентації також взяли Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, народний депутат, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Ірина Суслова та автори соціальних роликів - Антон Комяхов та Олексій Гуз.