Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Як, на Вашу думку змінюється соціально-економічна ситуація на території Вашого населеного пункту?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Відбулося ІІ пленарне засідання 40-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Вівторок, 07 травня 2019, 07:41

DSCN014003 травня 2019 року відбулося ІІ пленарне засідання 40-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Валерій Заболотній.
У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації В. Клименко, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, представники засобів масової інформації.


На розгляд сесії було внесено 24 питання, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
У ході роботи депутати внесли зміни до районної програми «Фонд Корсунь-Шевченківської районної ради з виконання депутатських повноважень на 2019 рік, до загально-районних культурно-освітніх заходів на І-ше півріччя 2019 року, до районного бюджету на 2019 рік.
Підтримали рішення, зокрема про присудження дитячо-юнацької районної культурно-мистецької премії «Покоління надій» за 2018 рік; про ставки плати за оренду приміщень, про погодження щодо надання в оренду майна районної комунальної власності; про передачу майна з спільної комунальної власності; про списання майна районної комунальної власності; про надання згоди на зняття з квартири №30 по вулиці С.Палія, 23 у м.Корсуні-Шевченківському статусу службової.
Заслухали інформацію про хід виконання районної програми запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки за 2018 рік. Також підтримали рішення про зняття з контролю районних програм: про економічний і соціальний розвитку Корсунь-Шевченківського району на 2018 рік", про підтримку комунального підприємства «Телерадіоорганізація «На хвилі Корсуня» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області на 2018 рік».
DSCN0080В результаті обговорення було прийнято чотири звернення звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, зокрема щодо сприяння проведення капітального ремонту дороги державного значення Т-24-03 Одарівка - Христинівка - Жашків - Корсунь-Шевченківський - Мошни на відрізку дороги від с. Комарівка Корсунь-Шевченківського району до с. Мошни Черкаського району; щодо включення у список об'єктів заборонених для продажу у приватну власність Корсунь-Шевченківську та Стеблівську ГЕС; щодо передачі з обласної комунальної власності та прийняття до державної власності цілісного майнового комплексу Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника до державної власності.
Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.