Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови районної ради:

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Професіографічна екскурсія для учнів Квітчанського НВК Друк e-mail
Понеділок, 13 травня 2019, 14:28

20190425 135441Фахівцями Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію на сільськогосподарське товариство «АгроРось» для 19 учнів 9-11 класів Квітчанського НВК.

На сьогодні, СТОВ «АгроРОсь» є одним з найперспективніших і технічно-обладнаних сільськогосподарських підприємств району, займається виробництвом і реалізацією високопродуктивного посівного матеріалу зарубіжної і вітчизняної селекції, постачанням оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу і всіх видів мінеральних добрив та добрив для позакореневого підживлення по всій території України з достатньо високим рівнем заробітної плати та легальним працевлаштуванням.
Професіографічна екскурсія відбулася в два етапи. Спочатку учнів чекав експрес–тест на знання агрономії (біології). В.о. керівника Сергій Харченко розповів школярам про особливості вирощування озимої та ярої пшениці, їх відмінності, ярого ячменю, озимого ріпаку, гороху, сої, соняшнику та зернової кукурудзи.
Далі, після детального інструктажу з техніки безпеки учнів запросили в гаражі підприємства, де вони могли побачити сучасну сільськогосподарську техніку вітчизняного та імпортного виробництва – нові моделі тракторів, культиватори, оприскувачі, дізналися про важливість робітничих професій, про основні вимоги до представників професій: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник, механік тощо, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того щоб працювати на такому підприємстві.
Сергій Харченко наголосив, що для експлуатації сучасних агрегатів необхідна спеціальна освіта, додаткові знання, знання іноземних мов та комп’ютерних програм. Побажав бути впевненими в собі, чітко ставити мету й не боятися сміливо йти до результату!
Присутні подякували керівнику господарства за те, що знайшов час у своєму щільному графіку роботи й терпляче відповідав на всі питання. Всі учасники зацікавились процесом ведення сільського господарства, зрозуміли важливість вибору своєї майбутньої професії.
Адміністрація районної філії висловлює щиру вдячність керівництву та всьому колективу СТОВ «АгроРось» та особисто в.о. керівника Сергію Романовичу Харченку за цей чудовий день, неперевершені враження, за можливість для учнів побачити і ознайомитися з новою технікою та отримати нові й сучасні знання зі своєї можливо майбутньої професії

Фахівець з профорієнтації
Корсунь-Шевченківської районної філії ЧОЦЗ
Ольга Лукашенко