Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Як, на Вашу думку змінюється соціально-економічна ситуація на території Вашого населеного пункту?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Професіографічна екскурсія, як один зі шляхів вивчення професій Друк e-mail
Вівторок, 14 травня 2019, 13:52

20190510 125803Корсунь-Шевченківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості організувала для 19 учнів 8-10 класів Дацьківського НВК професіографічну екскурсію на ТОВ «Коріс АМ», яке є одним з найбільших у країні виробником та експортером масивної підлоги з натуральної деревини.

На цьому підприємстві працюють фахівці деревообробної галузі: верстатники деревообробних верстатів, оператори напівавтоматичних ліній, укладальники та пакувальники, оператори сушильних установок, а також використовується високотехнологічне обладнання кращих світових виробників: паркетна лінія, деревообробні станки, станки для лакування продукції, станки з програмним управлінням, шліфувально – калібрувальне обладнання та ін..

Інженер з охорони праці Віктор Коврига, після детального інструктажу з техніки безпеки, провів оглядову екскурсію по цехах підприємства, приділив увагу особливостям організації виробничого процесу, робочих місць, змісту праці, ознайомив із сучасною технікою, устаткуванням.
Під час екскурсії учні спостерігали за практичною роботою працівників високої кваліфікації безпосередньо на їхніх робочих місцях. На запитання відразу надавалися відповіді.
Організація таких професіографічних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд учнів та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху.
Тому районна філія висловлює щиру вдячність керівництву Прядченку Михайлу Григоровичу, завідувачу виробництва Руденко Вадиму Анатолійовичу, всьому колективу підприємства та особисто інженеру з охорони праці Віктору Миколайовичу Ковризі за цікаву й пізнавальну екскурсію та розуміння важливості профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, надання можливості школярам побачити і ознайомитися з новою технікою та отримати нові й сучасні знання зі своєї можливо майбутньої професії.

Фахівець з профорієнтації
Корсунь-Шевченківської районної філії ЧОЦЗ
Ольга Лукашенко