Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Всесвітній день без тютюну Друк e-mail
Четвер, 06 червня 2019, 11:15

IMG 20190531 105143

У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму.


Усім відомо, що з палінням пов’язана велика кількість різних хвороб. Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту.
З метою популяризації здорового способу життя, відмови від тютюнопаління, до Всесвітнього Дня без тютюну працівниками Корсунь-Шевченківської центральеної районної бібліотеки для дорослих було організовано і проведено соціально-профілактичну акцію «Обміняй цигарку на цукерку». У ході акції бібліотекарями було проведено обмін цигарок на цукерку, після чого всі зібрані сигарети були знищені.
Як не дивно (зважаючи на ціни тютюнових виробів), мешканці міста відгукнулися на заклик обмінювати цигарку на цукерку. Були такі, хто вже кинув палити із гордістю повідомляв про це; були й ті, хто знаходиться «в процесі» відмови від паління; багато хто дякував працівникам бібліотеки за корисну інформацію і, взагалі, за привернення уваги суспільства до проблеми тютюнопаління. Дехто з курців навіть обіцяв переглянути свій спосіб життя та спробувати кинути шкідливу звичку.
Ось такі втішні перспективи від проведеної роботи. А результатом стало те, що цього дня декілька десятків людей викурили менше цигарок, ніж зазвичай, тим самим додавши собі здоров’я та здоров’я тим, хто їх оточує.