Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Корсунському часопису – 25 Друк e-mail
Четвер, 06 червня 2019, 11:27

еееееееееееее
30 травня Корсунь-Шевченківська центральна районна бібліотека взяла участь у засіданні «Круглого столу» з нагоди 25-річчя з часу виходу науково-популярного історичного видання «Корсунський часопис», започаткованого Корсунь-Шевченківським державним історико-культурним заповідником.

За цей час було видано 37 чисел цього краєзнавчого видання, яке цінне тим, що містить достовірні факти про історичні події, особи, роль і місце Корсунщини в політичному, економічному, соціальному і духовному житті України.Про потрібність «Корсунського часопису» говорили учасники круглого столу – літературознавець Світлана Дремлюк, провідний бібліотекар наукової бібліотеки Валентина Гриценко, редактор газети «Надежда» Клавдія Колесникова, заступник директора Заповідника з наукової роботи Лідія Овсієнко, краєзнавець Леонід Ворошило, заслужений журналіст України Людмила Моренко.
Це видання користується популярністю як серед читачів так і серед працівників нашої бібліотеки. Про це свідчать зношений вигляд часопису і заповнені до країв листки строків повернення. Дякуючи «Корсунському часопису» в бібліотеці з’явилось і реалізувалось багато ідей:
- Впроваджується в життя краєзнавчий проект «Корсунщино моя, ти прославила край іменами, подіями, датами»;
- Розроблено ряд туристичних маршрутів;
- Озвучено радіопередачі про історії сіл району;
- Випущено краєзнавчі буклети по кожному селу.
Директор ЦРБ Валентина Шкребтій подякувала директору Заповідника Парасковії Степенькіній та всьому творчому колективу, які в своїй кропіткій, невтомній, щоденній праці проявляють свою любов до Малої батьківщини, відкривають нам ще незнані сторінки історії рідного краю, пробуджують в наших серцях вогонь історичної пам’яті і готуючи нове число видання, дарують всім охочим частинку своєї душі.
Бажаємо творцям цього чудового видання творчої наснаги, нових ідей, невичерпної енергії, оптимізму, підтримки від влади, спонсорів і громади, а також вдячних відвідувачів Заповідника і читачів!