Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


«Мости над Россю» запалюють в серцях любов до рідного краю Друк e-mail
Середа, 12 червня 2019, 07:34


17XIV –ий Міжобласний мистецько-екологічний конкурс-фестиваль української народної, естрадної та авторської пісні «Мости над Россю», що традиційно відбувається у нашому місті, цьогоріч відбувся на мальовничому березі Росі, на «дитячому пляжі».

Артисти працювали на чудовій сцені, а глядачі зручно розмістились хто на лавках, хто на стільцях, а хто на тюках соломи, вкритих ряднами. Серед виконаних творів переважали пісні: українські народні, про річку Рось, патріотичної тематики, естрадні, авторські та козацькі.
Привітали учасників фестивалю-конкурсу «Мостів над Россю» голова РДА Василь Клименко та голова журі почесний громадянин Корсуня-Шевченківського Владлен Ковтун.
Цьогоріч у фестивалі взяли участь 29 колективів та 23 соліста з мальовничих міст і сіл Черкаської та Кивської областей.
Різні жанри й техніки виконання, харизматичні співаки, нові вокальні колективи й маса позитивних вражень — таким запам’ятається багатьом цьогорічний к конкурс-фестиваль.
Для відвідувачів фестивалю-конкурсу була представлена можливість взяти участь у мастер-класах по виготовленню різних виробів, скоштувати каші, морозива та інших смаколиків.
За підсумками журі перемогу фестивалю –конкурсу, диплом Гран-Прі отримала Христенко Анна з смт.Драбів, за виконану акапельно автентичну пісню-веснянку. Переможців по номінаціях: «народна пісня», «естрадна пісня» та «авторська пісня» відзначено дипломами та цінними подарунками.
У спеціальних номінаціях отримали перемогу:
- «За кращу лірико-патріотичну пісню про малу Батьківщину» пам’яті засновника «Мостів над Россю» Володимира Оніщенка - Любов Третяк, м.Корсунь-Шевченківський. ;
- « Краща пісня про річку Рось» та диплом від районної організації Всеукраїнської екологічної ліги - дует у складі Алхазова Валентина Валерійовича та Диченко Анжели Русланівни с.Мошни Черкаський р-н;
- «За відновлення та впорядкування зони відпочинку «Дитячий пляж» на березі Росі - благодійна організація «Благодійний фонд «АТОМАНИ», керівник – Степаненко Олексій Володимирович м.Корсунь-Шевченківський.
Чудовим завершенням фестивалю став виступ заслуженої артистки України Тетяни Негрій, Світлани Мирводи, дуету «Барви», Ірини Хоменко(м.Турин, Італія) та Світлани Кас’яненко.
Фестиваль завершився піснею «Мости над Россю», запрошуючи всіх наступного року завітати у Корсунь на традиційний конкурс -фестиваль.