Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


МІП: У червні-липні пройде Другий всеукраїнський музичний фестиваль «Твоя Країна fest» Друк e-mail
Середа, 12 червня 2019, 11:30

aHR0cDovL21pcC5nb3YudWEvZmlsZXMvMUg3STgyMjcuSlBH
11 червня 2019 року в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась презентація Другого музичного фестивалю «Твоя Країна fest», який пройде за підтримки Міністерства інформаційної політики України у червні-липні цього року в 7 містах України.

«Для нас ключовий вибір — це прикордонні міста, де не так багато різних заходів на підтримку української мови. Це, в тому числі, маленькі міста, де немає кінотеатрів, де не такі якісні концертні майданчики, куди не доїжджають українські музиканти. Ми хочемо, щоб вони туди доїжджали і показували людям, якою прекрасною є українська музика», - зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

15 червня концерт відбудеться у Коростені (Житомирська область), 19 червня – в Чернігові, 22 червня – в Сумах, 25 червня – в Шостці (Сумська область), 28 червня – в Бердянську (Запорізька область), 1 липня – в Скадовську (Херсонська область), 4 липня – у Чорноморську (Одеська область).

«В кожному з міст звучатиме якнайкрутіша українська музика», - обіцяє креативний директор фестивалю, лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин та фронтмен гурту «СКАЙ» Олег Собчук також гарантують слухачам якісне шоу та багато драйвової музики.

У цьому році у фестивалі візьмуть участь Фома та гурт «Мандри», гурти «Друга ріка» та «СКАЙ», Марія Бурмака, Іванка Червінська, Оксана Муха, гурти Gypsy Lyre та «Вася Клаб».

«Минулорічний фестиваль також охопив 7 прикордонних міст. І в кожному місті на нас чекали, ми бачили, що українська музика там потрібна», - розповіла народна артистка України Марія Бурмака.

Нагадаємо, у серпні-вересні 2018 року фестиваль «Твоя Країна fest» пройшов у Ізмаїлі (Одеська область), Генічеську (Херсонська область), Маріуполі (Донецька область), Конотопі (Сумська область), Мукачеві (Закарпатська область), Новоселиці (Чернівецька область) та Сарнах (Рівненська область).

Основна ідея фестивалю – популяризація української мови через якісну сучасну музику у містах, куди не часто навідуються з концертами популярні українські виконавці та гурти.
https://www.facebook.com/TvoyaKrainaFEST/