Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Фонди
Список фондів архівного сектору Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації

Номер фонду

Назва фонду

Крайні дати документів

Справи передано до Державного архіву Черкаської області

по

Р-1

Корсунь-Шевченківська районна рада

1984-2011

1983

Р-2

Фінансове управління Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації

1981-2000

1980

Р-3

Відділ освіти Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації

1981-2004

1980

Р-8

Відділ культури Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації

1981-2006

1980

Р-14

Корсунь-Шевченківська міська рада та її виконавчий комітет

1984-2010

1983

Р-15

Відділ статистики

1983-2009

1982

Р-37

Комунальний вищий навчальний заклад «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради»

1981-2001

1980

Р-51

ВАТ Верстатобудівний завод ім. Б. Хмельницького»

1981-2003

1980

Р-55

Набутівський цукровий завод

1981-2002

1980

Р-62

Корсунь-Шевченківське районне споживче товариство

1981-2006

1980

Р-75

Бровахівська сільська рада та її виконавчий комітет

1984-2016

1983

Р-77

Виграївська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2007

1980

Р-80

Деренковецька сільська рада та її виконавчий комітет

1984-2016

1983

Р-82

Завадівська сільська рада та її виконавчий комітет

1984-2016

1983

Р-85

Кичинецька сільська рада та її виконавчий комітет

1984-2016

1983

Р-89

Моринська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2011

1980

Р-91

Нетеребська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2014

1980

Р-92

Пішківська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2006

1980

Р-93

Петрушківська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2010

1980

Р-95

Дацьківська сільська рада та її виконавчий комітет

1983-2016

1982

Р-98

Стеблівська селищна рада та її виконавчий комітет

1984-2016

1983

Р-100

Сидорівська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2016

1980

Р-101

Селищанська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2006

1980

Р-102

Сухинівська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2013

1980

Р-104

Зарічанська сільська рада та її виконавчий комітет

1984-2010

1983

Р-105

Черепинська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2008

1980

Р-107

Кошмаківська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2010

1980

Р-111

Колгсп ім. Леніна, КСП « Нива» с. Ситники

1981-2000

1980

Р-114

Колгосп «Правда» КСП «Правда»

1981-2000

1980

Р-118

Колгосп ім. Калініна, колгосп «Промінь»

1981-2000

1980

Р-119

Колгосп ім. Мічуріна с. Комарівка

1981-2000

1980

Р-120

Колгосп «Україна», КСП «Україна»

1981-2000

1980

Р-124

Колгосп ім. Орженікідзе КСП «Колос» с. Квітки

1981-2000

1980

Р-125

Колгосп ім. Пархоменка КСП «Кичинці»

1981-2000

1980

Р-129

Колгосп «Росія» КСП «Кірово»

1981-2000

1980

Р-131

Колгосп «Маяк» с. Нетеребка

1981-2000

1980

Р- 134

Колгосп «Слава» КСП «Слава»

с. Драбівка

1981-2000

1980

Р-138

Колгосп «Комунар» КСП «Надросся» с. Черепин

1981-2000

1980

Р-139

Колгосп ім. Щорса КСП ім. Щорса  

с. Завадівка

1981-2000

1980

Р-146

Колгосп ім. Кірова с. Селище

1981-2000

1980

Р-147

Колгосп «Родина»   КСП «Родина»

с. Заріччя

1981-2000

1981-2000

1980

1980

Р-148

Колгосп ім. К. Маркса с. Дацьки

1981-2000

1980

Р-150

Колгосп ім. Горького КСП «Світанок»

с. Сидорівка

1981-2000

1980

Р-333

Сотницька сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2007

1980

Р-334

Квітчанська сільська рада та її виконавчий комітет

1984-2006

1983

Р-337

Редакція газети «Ленінським шляхом», редакція Корсунь-Шевченківської газети «Надросся»

1981-2008

1980

Р-339

Колгосп ім. Дзержинського

с. Шендерівка

1981-2000

1980

Р-341

Колгосп «Шлях до комунізму» колгосп «Рось» смт. Стеблів

1981-2000

1980

Р-347

Колгосп ім. Б. Хмельницького

КСП ім. Б. Хмельницького с. Виграїв

1981-2000

1980

Р-349

Драбівська сільська рада та її виконавчий комітет

1984-2016

1983

Р-350

Шендерівська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2014

1980

Р-353

Колгосп «Зоря» КСП « Зоря»

м. Корсунь-Шевченківський

1981-2000

1980

Р-356

Селищенський цукровий завод

1981-2001

1980

Р-371

Колгосп ім. Жданова, колгосп ім. Шевченка, КСП ім. Т.Г. Шевченка

1981-2000

1980

Р-376

Колгосп «Дружба» с. Пішки

1981-2000

1980

Р-377

Колгосп ім. Димитрова, КСП «Сухинське» с. Сухини

1981-2000

1980

Р-382

Корсунь-Шевченківська районна організація профспілки працівників освіти і науки

1982-2000

1981

Р-389

Стеблівське професійно-технічне училище № 39 (9)

1981-2009

1980

Р-395

Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв ім. К.Г. Стеценка

1982-1993

1981

Р-400

Комарівська сільська рада та її виконавчий комітет

1981-2016

1980

Р-402

Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня

1981-2004

1980

Р-406

Управління агропромислового розвитку Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації

1986-1999

1985

Р- 407

Державне підприємство «Корсунь-Шевченківське лісове господарство

1981-1994

1980

Р-414

Авторська Олександра Захаренка середня загальноосвітня школа I- III ступенів с. Сахнівка Корсунь-Шевченківської районної ради

1981-2006

1980

Р-415

Сахнівська сільська рада та її виконавчий комітет

1990-2016

-

Р-416

Колгосп «Перемога» с. Сахнівка

1981-2000

1980

Р-417

Кіровська сільська рада та її виконавчий комітет

1990-2013

-

Р-418

Колгосп «Іскра» с. Бровахи

1981-2000

1980

Р-419

Корсунь-Шевченківська районна державна адміністрація

1992-2010

-

Р-420

Комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне управління»

( книга поховань)

1975-1989

-

Р-422

Корсунь-Шевченківська комісія всеукраїнського референдуму

2000

-

424

СВК «Сухинський» СТОВ «Сухинське»

2000-2005

1999

425

СТОВ «Надросся» с. Черепин

2000-2005

1999

426

СТОВ «Сахнівське» с. Сахнівка

2000-2004

1999

427

СТОВ «Зоря» м. Корсунь-Шевченківський

2000-2003

1999

428

СТОВ ім. Пархоменка с Киченці

2000-2005

1999

429

СТОВ «Бровахи» с. Бровахи

2000-2005

1999

Р-430

Обєднаний архівний фонд

Територіальні виборчі комісії

( районна, міська, селищні, сільські) з виборів депутатів місцевих рад п’ятого скликання та міського, селищного, сільських голів Корсунь-Шевченківського району

2006

-

431

СТОВ «Маяк» с. Нетеребка

2000-2006

1999

433

СТОВ «Злагода»

2000-2007

1999

434

СТОВ «Україна»

2001-2007

2000

435

СВК «Україна»

2000-2001

1999

436

СТОВ « Правда»

2001-2006

1999

437

Обєднаний архівний фонд

Територіальні виборчі комісії

( районна, міська, селищні, сільські) з виборів депутатів місцевих рад шостого скликання та міського, селищного, сільських голів Корсунь-Шевченківського району

2010

-

438

СТОВ « Світанок»

2001-2010

2000

439

СТОВ «Рось»

1999-2005

1998

440

СТОВ «Агрофірма Дружба»

2001-2010

2000

441

СТОВ «Нива»

2005-2010

2004

442

СТОВ «Хлібороб»

2000-2002

1999

443

СВК «Колос»

СТОВ «Квітки»

2000-2001

2001-2005

1999

444

Обєднаний архівний фонд

Територіальні виборчі комісії

( районна, міська, селищні, сільські) з виборів депутатів місцевих рад сьомого скликання та міського, селищного, сільських голів Корсунь-Шевченківського району

2015

-

445

Корсунь-Шевченківське районне управління юстиції Черкаської області

1999-2016

-

446

Стеблівська селищна виборча комісія Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

2016

-

447

Набутівська сільська виборча комісія Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

2016

-

448

Управління Держгеокадастру у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Держгеокадастру України

2005-2016

-

449

Виборча комісія з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських рад та сільських голів об’єднаних територіальних громад сьомого скликання Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

2017

-