Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які питання, на Вашу думку, проблемні у Вашому населенному пункті?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Історія

У 1924 році створюється окружний архів у Корсуні. Згідно з розподілом місцевих архівних установ ЦАУ УСРР на три групи, Корсунське окружне архівне управління входить до третьої групи з штатом 2 працівники. Основним завданням архівного управління було здійснення реєстрації документів та комплектування ними архіву, де на той час налічувалося 40 архівних фондів установ та «останки книгозбірні Лопухіної».
На початок 40-х років ХХ століття у державному районному архіві зберігалося 164 фонди 56125 одиниць зберігання за 1861-1936р.р, які було частково знищено, підчас окупації.
Період повоєнної відбудови до середини 50-х років ХХ століття характеризується вирішенням (хоча повільним, але позитивним) ряду невідкладних питань, насамперед поновленням роботи районного архіву, комплектування документами ліквідованих установ. Вагомий внесок в архівну справу в цей період зробив завідуючий районним архівом Шалаєв.
У 1948 р. райдержархівом було зареєстровано 185 установ, підприємств, організацій району, обстежено 20, інші види робіт не виконувалися через відсутність документів.
У 1960 р. районний державний архів перейшов у підпорядкування виконкому районної Ради депутатів трудящих.
З червня 1992 р. архівний відділ перейшов у підпорядкування районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження Представника Президента України у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області «Про перелік відділів, управлінь, інших служб районної державної адміністрації» від 16.06.1992 № 72.
З серпня 1994 р. архівний відділ перейшов у підпорядкування виконкому районної Ради народних депутатів відповідно до рішення Виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської районної Ради народних депутатів від 10.08.1994 № 5.
З вересня 1995 р. архівний відділ перейшов у підпорядкування районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження голови Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації «Про відділи і управління Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації» від 06.09.1995 №1.
З серпня 2016 р. на базі архівного відділу Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації створено архівний сектор відповідно до розпорядження районної державної адміністрації «Про структуру районної державної адміністрації» від 31.05.2016 № 137.