MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, рівень криміногенної ситуації у Вашому населеному пункті?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Порядок прийому
Середа, 07 серпня 2013, 14:53

 

Додаток 1

до розпорядження райдержадміністрації

від 11 січня 2011 року  № 3

1. Особистий прийом громадян головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації проводиться в приймальні громадян районної державної адміністрації (м.Корсунь-Шевченківський, вул. Червоноармійська, 9, І поверх) в установлені графіком дні та години, виїзні прийоми у додатково визначених місцях.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” проводиться першочергово.

Особистий прийом громадян керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації здійснюється відповідного до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у структурному підрозділі, затвердженого наказом керівника.

2. Особистий прийом громадян в інші дні, крім неділі і святкових днів, проводиться провідним спеціалістом сектору контролю апарату райдержадміністрації з 9.00 до 13.00 та 14.00 до 17.00, у п’ятницю та передсвяткові дні – до 16.00.

3. Особистий прийом головою райдержадміністрації проводиться за попереднім записом.

3.1. Попередній запис на особистий прийом громадян до голови райдержадміністрації проводиться провідним спеціалістом сектору контролю апарату райдержадміністрації із залученням керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та за необхідності завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації не пізніше, ніж за 1 день до дня прийому.

На особистий прийом громадян можуть бути записані лише ті громадяни звернення яких розглядалися першим заступником, заступниками, або керівником апарату райдержадміністрації відповідно до напрямів діяльності та компетенції райдержадміністрації.

Герої Радянського Союзу, Герої України, Герої Соціалістичної праці, інваліди Великої Вітчизняної війни, жінки, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” мають право на першочерговий прийом і можуть бути записані безпосередньо у день прийому, але не пізніше, ніж за годину до його початку.

Як виняток, жителі віддалених регіонів району, попередньо можуть бути записані по телефону, або у день особистого прийому, не пізніше, ніж за годину до його початку за умови надання необхідних для прийому документів.

3.2.Під час попереднього запису громадян на особистий прийом проводиться співбесіда, за результатами якої з’ясовується:

прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, статус громадянина, зміст питання, викладеного по суті у письмовій формі;

до кого із заступників голови райдержадміністрації громадянин звертався і яке прийнято рішення;

вивчаються попередні звернення, матеріали щодо їх розгляду, висновки, довідки, відповіді на звернення;

громадяни, звернення яких на день прийому знаходиться на розгляді у райдержадміністрації, на особистий прийом не записуються.

3.3. Провідний спеціаліст сектору контролю апарату райдержадміністрації:

складає список громадян, які бажають потрапити на особистий прийом до голови райдержадміністрації, та надає його голові райдержадміністрації за день до дати прийому. Остаточний список записаних на особистий прийом надається у день прийому не пізніше, ніж за годину до його початку;

повідомляє по телефону, або письмово громадян, записаних на прийом, про день і час прийому;

забезпечує підбір матеріалів з питань, що будуть розглядатися на особистому прийомі голови райдержадміністрації;

не пізніше, ніж за день до дати прийому, запрошує від керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, міського, селищного та сільських голів матеріали та пропозиції щодо шляхів вирішення питань, що порушуватимуться громадянами на особистому прийомі;

організовує проведення та бере участь у особистому прийомі громадян;

у день проведення особистого прийому громадян головою райдержадміністрації у райдержадміністрації організовує роботу консультативного центру із залученням керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, які надають необхідну допомогу у вирішенні питань громадянам, які не записані на особистий прийом.

4. Особистий прийом громадян першим заступником, заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації проводиться без попереднього запису.

Запис на особистий прийом проводиться у встановлений графіком день прийому з 8.30 і припиняється не пізніше, ніж за 30 хвилин до його початку прийому, провідним спеціалістом сектору контролю апарату райдержадміністрації. За бажанням громадянин може бути записаний на особистий прийом у інші дні, що передують дню прийому.

5. Під час запису громадян на особистий прийом до першого заступника, заступників голови, керівника апарату райдержадміністрації з’ясовується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів виконавчої влади він звертався і яке було прийнято рішення, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином, оформляється реєстраційно-контрольна картка встановленого зразка.

Повторний прийом громадян з питання, що вже розглядалося першим заступником, заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації проводиться після детального вивчення архівних документів з порушеного питання, з’ясування причин, що призвели до нього, за необхідності надаються громадянам детальні роз’яснення та можлива допомога.

6. Графік проведення виїзних прийомів головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації громадян затверджується головою райдержадміністрації щомісячно.

6.1. Після затвердження головою райдержадміністрації зазначеного графіка інформація про місце і час проведення виїзного прийому громадян надається провідним спеціалістом сектору контролю апарату райдержадміністрації не пізніше, ніж за п’ять днів до його проведення, районним комунальним засобам інформації, виконкомам міської, селищної та сільських рад для оприлюднення.

6.2. Попередній запис на виїзний особистий прийом громадян проводиться відповідальними працівниками у виконкомах міської, селищної та сільських рад не пізніше, ніж за день до його проведення.

6.3. До 13.00 дня, що передує виїзному особистому прийому громадян, до сектору контролю апарату райдержадміністрації передається список громадян, які записалися на особистий прийом, або інформація про відсутність запису.

6.4. На другий день після проведення виїзного особистого прийому громадян провідний спеціаліст сектору контролю апарату райдержадміністрації опрацьовує  реєстраційно-контрольні картки.

6.5. Графіки виїзних особистих прийомів громадян керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації затверджуються головою райдержадміністрації не пізніше 25 числа місяця, що передує місяцю прийому, оприлюднюються керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації у районних комунальних засобах інформації та надсилаються виконкомам міської, селищної та сільських рад.

До 22 числа, місяця, що передує місяцю прийому, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації надають сектору контролю апарату райдержадміністрації пропозиції про час і місце проведення ними виїзного особистого прийому громадян.

7. Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають з ними у родинних відносинах.

8. У разі неможливості вирішити порушене громадянином питання безпосередньо під час особистого прийому, його звернення розглядається у порядку, встановленому для письмових звернень з обов’язковим повідомленням заявника про результати розгляду звернення.

9. Звернення громадян, подані на особистих прийомах реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 № 348.

10. Сектор контролю апарату райдержадміністрації щомісячно узагальнює та аналізує звернення громадян, подані на особистих прийомах, про що інформує про це голову райдержадміністрації.