Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


Економіка


Проведення кущового семінару для підприємців

preview1У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ 12 квітня 2019 року об 11.00, у Смілянському міському будинку культури за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 100 (2-й поверх, мала зала) заплановано проведення кущового семінару для підприємців із Смілянського, Чигиринського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Кам’янського та Черкаського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу,зокрема:

 
«Проведення тренінгу для бізнесу та відбору підприємців на стажування у Німеччині».

thumb zoom 333x223 dbcd
У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 - 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з експертами німецької програми GIZ «Готові до співпраці з Німеччиною» буде проведено Бізнес-майстерню «Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном», на якій учасники дізнаються:
• Як знайти собі бізнес-партнера в Німеччині?

 
Об’єднання ресурсів задля розвитку: Черкащина утримує лідерство з укладання договорів міжмуніципального співробітництва

 

На Черкащині беруть курс на активізацію співробітництва між територіальними громадами. Тут вже уклали 23 договори міжмуніципального співробітництва. До 16 уже діючих торік, з початку 2019 року додалося ще 7 таких договорів. Всі вони зареєстровані у Мінрегіоні. За цими показниками область входить до переліку кращих в Україні, інформують у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

 
Карашинська ОТГ: три незвичайні фестивалі, дружба з КНР та унікальний проект розвитку громади

 

Цьогоріч Карашинська ОТГ, що на Корсунщині, зустрічатиме сотні гостей: громада планує провести одразу три власних фестивалі, і традиційно тут очікують чергову делегацію гостей із Китаю. Про секрети популярності Карашинської громади черкаські журналісти дізналися під час прес-туру, організованого Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.


 
Щодо реєстрації до участі в освітній події з приводу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль

Від імені Державної установи «Офіс з просування експорту України» (далі - Установа) висловлюємо свою повагу та звертаємося з наступним. Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки ДУ “Офіс з просування експорту України” та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль до участі в безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем; торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року з 10:00 до 16:00 у м. Києві та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

 
Книга успіхів громад
червень вересень
Червень Вересень

 

 
Громадська участь: пробудження сили.

Форум “ГРАНТуємо зміни 4.0”

Логотип 

Вже вчетверте в Черкасах відбудеться форум громадський організацій та ініціатив “ГРАНТуємо зміни 4.0”. Надихаючі приклади успіхів на ярмарку ініціатив, потужні виступи спікерів, практичні сесії, очікується, щонайменше 300 учасників та представників громадських організацій, ініціатив, які обмінюватимуться досвідом активізації участі жителів в функціонуванні громад. В форумі приймуть участь представники з різних областей. Усе це на регіональному форуму “ГРАНТуємо ЗМІНИ 4.0”, який відбудеться 27 листопада у Черкасах.

 
Черкаський ЦРМС показав журналістам одну із найбагатших громад регіону - Степанецьку ОТГ

 http://lgdc.org.ua/sites/default/files/styles/news/public/photo/vidremontovanyy_1_klas_zi_antyskoliotychnymy_partamy_u_misceviy_shkoli.jpg?itok=HqoDoN19

Степанецька ОТГ – громада успіху: тут навіть у маленькому селі відкрили салон краси. А ще тут придбали «Мерседес» для перевезень мешканців громади, тут мають чим ремонтувати дороги – у перспективі, не лише на території своєї ОТГ. Це одна з небагатьох громад, що відкрила власне виробництво. Це одна із двох громад Черкащини, що віддає частину своїх надходжень державі (так звана реверсна дотація, що складає 15 млн. грн.)

 
У Мокрокалигірській ОТГ створюють Новий освітній простір

 http://silski.info/wp-content/uploads/2018/08/%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0.jpg

Мокрокалигірська сільська ОТГ – це об’єднана територіальна громада з трирічним досвідом роботи та професійною командою менеджерів і спеціалістів-практиків. Проте, навіть з таким позитивним заділом не просто запроваджувати новітню систему в галузі освіти, зберігши основи, що є історично важливими та територіально значимими для окремих населених пунктів.

 
Співпраця громад: як це працює на Черкащині

 http://zmi.ck.ua/uploaded/pic/news/1532549060-583.jpeg

Черкаська область є одною із лідируючих по впровадженню децентралізації в Україні. У звязку із цим багато об’єднаних територіальних громад починають співпрацювати між собою.

 
Проект USAID «Агросільрозвиток» визначить земельні ресурси і запропонує перспективні бізнес та соціальні проекти 10 громадам

 https://storage.decentralization.gov.ua/uploads/article/image/9800/main_image_c9b744810078c745b93081295d0112be.jpeg

Про це стало відомо під час громадських обговорень у Паланській ОТГ на Черкащині, де презентували пілотний проект перспективного використання земельних ресурсів, реалізований за підтримки проекту USAID «Агросільрозвиток».

 
На Черкащині пройдуть перші місцеві вибори у 27 ОТГ

https://novadoba.com.ua/uploads/posts/2018-10/1539764165_dloyp.png

Двадцять третього грудня на Черкащині пройдуть перші місцеві вибори у 27 ОТГ. За повідомленням відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату, 12 жовтня 2018 року Центральна виборча комісія розглянула звернення 22 обласних державних адміністрацій та прийняла рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад (постанова №156).

 
Ближче, швидше, якісніше і по-європейськи: черкаські об’єднані громади створюють власні центри надання адмінпослуг

http://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/Карта-ОТГ_09.08.2018-01.jpg

Однією з основних цілей створення об’єднаних територіальних громад є наближення якісних послуг до споживача. Щоб житель найменшого села міг отримати послуги (а серед них і адміністративні), не виїжджаючи з населеного пункту. Таку можливість мешканцям ОТГ Черкащини дають центри адміністративних послуг, які активно створюють у громадах.

 
Мокрокалигірська ОТГ розвінчує міфи навколо реформування медицини

http://www.siogodennya.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/IMG_3182-300x200.jpg

У період реформування органів влади і управління, секторальних реформ створюється поживний грунт для міфів навколо оновлення систем, запровадження новацій, порушення стереотипів. І незважаючи на очікувані та отримані позитиви, покращення та приклади успіхів і соціальних перемог, міфи наполегливо чіпляються і продовжують жити у свідомості громадян. Такою є ситуацію і в реформуванні галузі охорони здоров’я. Але у Мокрокалигірській ОТГ ми побачили, як розвінчуються міфи навколо медичних реформ.

 
ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ 8

alt

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ 8
 ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ
 
«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 4