MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця


Економіка


Книга успіхів громад
червень вересень
Червень Вересень

 

 
Громадська участь: пробудження сили.

Форум “ГРАНТуємо зміни 4.0”

Логотип 

Вже вчетверте в Черкасах відбудеться форум громадський організацій та ініціатив “ГРАНТуємо зміни 4.0”. Надихаючі приклади успіхів на ярмарку ініціатив, потужні виступи спікерів, практичні сесії, очікується, щонайменше 300 учасників та представників громадських організацій, ініціатив, які обмінюватимуться досвідом активізації участі жителів в функціонуванні громад. В форумі приймуть участь представники з різних областей. Усе це на регіональному форуму “ГРАНТуємо ЗМІНИ 4.0”, який відбудеться 27 листопада у Черкасах.

 
Черкаський ЦРМС показав журналістам одну із найбагатших громад регіону - Степанецьку ОТГ

 http://lgdc.org.ua/sites/default/files/styles/news/public/photo/vidremontovanyy_1_klas_zi_antyskoliotychnymy_partamy_u_misceviy_shkoli.jpg?itok=HqoDoN19

Степанецька ОТГ – громада успіху: тут навіть у маленькому селі відкрили салон краси. А ще тут придбали «Мерседес» для перевезень мешканців громади, тут мають чим ремонтувати дороги – у перспективі, не лише на території своєї ОТГ. Це одна з небагатьох громад, що відкрила власне виробництво. Це одна із двох громад Черкащини, що віддає частину своїх надходжень державі (так звана реверсна дотація, що складає 15 млн. грн.)

 
У Мокрокалигірській ОТГ створюють Новий освітній простір

 http://silski.info/wp-content/uploads/2018/08/%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0.jpg

Мокрокалигірська сільська ОТГ – це об’єднана територіальна громада з трирічним досвідом роботи та професійною командою менеджерів і спеціалістів-практиків. Проте, навіть з таким позитивним заділом не просто запроваджувати новітню систему в галузі освіти, зберігши основи, що є історично важливими та територіально значимими для окремих населених пунктів.

 
Співпраця громад: як це працює на Черкащині

 http://zmi.ck.ua/uploaded/pic/news/1532549060-583.jpeg

Черкаська область є одною із лідируючих по впровадженню децентралізації в Україні. У звязку із цим багато об’єднаних територіальних громад починають співпрацювати між собою.

 
Проект USAID «Агросільрозвиток» визначить земельні ресурси і запропонує перспективні бізнес та соціальні проекти 10 громадам

 https://storage.decentralization.gov.ua/uploads/article/image/9800/main_image_c9b744810078c745b93081295d0112be.jpeg

Про це стало відомо під час громадських обговорень у Паланській ОТГ на Черкащині, де презентували пілотний проект перспективного використання земельних ресурсів, реалізований за підтримки проекту USAID «Агросільрозвиток».

 
На Черкащині пройдуть перші місцеві вибори у 27 ОТГ

https://novadoba.com.ua/uploads/posts/2018-10/1539764165_dloyp.png

Двадцять третього грудня на Черкащині пройдуть перші місцеві вибори у 27 ОТГ. За повідомленням відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату, 12 жовтня 2018 року Центральна виборча комісія розглянула звернення 22 обласних державних адміністрацій та прийняла рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад (постанова №156).

 
Ближче, швидше, якісніше і по-європейськи: черкаські об’єднані громади створюють власні центри надання адмінпослуг

http://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/Карта-ОТГ_09.08.2018-01.jpg

Однією з основних цілей створення об’єднаних територіальних громад є наближення якісних послуг до споживача. Щоб житель найменшого села міг отримати послуги (а серед них і адміністративні), не виїжджаючи з населеного пункту. Таку можливість мешканцям ОТГ Черкащини дають центри адміністративних послуг, які активно створюють у громадах.

 
Мокрокалигірська ОТГ розвінчує міфи навколо реформування медицини

http://www.siogodennya.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/IMG_3182-300x200.jpg

У період реформування органів влади і управління, секторальних реформ створюється поживний грунт для міфів навколо оновлення систем, запровадження новацій, порушення стереотипів. І незважаючи на очікувані та отримані позитиви, покращення та приклади успіхів і соціальних перемог, міфи наполегливо чіпляються і продовжують жити у свідомості громадян. Такою є ситуацію і в реформуванні галузі охорони здоров’я. Але у Мокрокалигірській ОТГ ми побачили, як розвінчуються міфи навколо медичних реформ.

 
ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ 8

alt

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ 8
 ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ
 
«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 3