Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

alt

Урядом ухвалено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно – курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 зі змінами).


Відповідно до п.2 вищевказаного Порядку управління соціального захисту населення забезпечує санаторно – курортними путівками: учасників бойових дій, які безпосередньо брали участь в АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, постраждалих учасників революції Гідності, учасників війни за зареєстрованим місцем проживання.
Для взяття на облік по забезпеченню санаторно – курортною путівкою вищевказаним особам або їхнім законним представникам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Корсунь – Шевченківської райдержадміністрації із заявою та наступними документами:
1.Оригіналом та ксерокопією паспорту, ідентифікаційного номеру;
2.Медичною довідкою лікувальної установи за формою № 070/0;
3.Копією відповідного посвідчення;
4.Документом, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Таким документом може бути один із нижчезазначених ( оригінал або копія):
- наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання антитерористичної операції в районах її проведення;
- довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;
- рішення відомчої ( або міжвідомчої ) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;
- довідка про обставини травми ( для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичній операції);
- витяг із протоколу засідання військово – лікарської комісії про встановлення причинного зв»язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця ( для осіб, яким встановлено інвалідність).
Санаторно – курортні путівки закуповуються на підставі тристоронньої угоди
(особа - управління - санаторій). Пільгова категорія осіб може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до УСЗН для перевірки закладу на відповідність встановленим вимогам. Укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно – курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості санаторно – курортного лікування визначається щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.
Забезпечення санаторно – курортними путівками здійснюється відповідно до Порядку згідно з медичними рекомендаціями та в порядку черговості.
Дія цього Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно – курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 № 187 (зі змінами), та Порядку забезпечення саанторно –курортними путівками до санаторно – курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому постановою КМУ від 27 квітня 2011 р.№ 446( зі змінами).

 

За інформацією управління соціального захисту населення