Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Про проведення у 2016 році районної спартакіади серед депутатів районної, міської, селищної та сільських рад

 

 

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКа районна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
                                                                      

                                                                               

Від

23 березня 2016 року

                  

       № 16

_

м. Корсунь-Шевченківський

Про проведення у 2016 році районної

спартакіади серед депутатів районної,

міської, селищної та сільських рад

     Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про Всеукраїнську спартакіаду серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, розпорядження голови Черкаської обласної ради від 05.02.2016 № 29-р «Про проведення у 2016 році обласної спартакіади серед депутатів районної, міської, селищної та сільських рад»:

1. Провести 9 квітня 2016 року районну спартакіаду серед депутатів районної, міської, селищної та сільських рад.

2. Затвердити Положення про районну спартакіаду серед депутатів районної, міської, селищної та сільських рад, склад організаційного комітету та головної суддівської колегії (додаються).

         3. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з комунальним підприємством районної ради ФОСК «Колос» забезпечити, відповідно до своїх повноважень, проведення районної спартакіади серед депутатів районної, міської, селищної та сільських рад.

         4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                        В.І.Заболотній

        

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

районної ради

від 23.03.2016 р. № 16

ПОЛОЖЕННЯ

про районну спартакіаду серед депутатів районної,

міської, селищної та сільських рад

 

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

 

1.1. Районна спартакіада серед депутатів районної, міської, селищної та сільських рад (далі - Спартакіада) проводиться з метою пропаганди здорового способу життя.

1.2. Головним завданням районної Спартакіади є залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я, а також пропаганда фізичної культури і спорту серед населення.

 

2. ТЕРМІН І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

2.1.Змагання районної Спартакіади проводиться у квітні місяці 2016 року серед депутатів районної, міської, селищної та сільських рад.

 

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

3.1.         Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань здійснює оргкомітет затверджений головою районної ради;

3.2.         Проведення змагань районної Спартакіади здійснює районна рада за участю відділу у справах сімї, молоді і спорту райдержадміністрації та комунального підприємства районної ради ФОСК «Колос».

3.3. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію та на суддівські колегії з видів спорту, затверджених головою районної ради.

4. УЧАСНИКИ СПАРТАКІАДИ ТА УМОВИ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ

4.1. До змагань районної Спартакіади допускаються депутати районної, міської, селищної та сільських рад, міський, селищний та сільські голови, які за станом здоров’я допущені до змагань згідно з висновком лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання учасників.

4.2. Змагання районної Спартакіади проводяться з видів спорту, що розвиваються у місті та районі. Безпосереднє проведення змагань здійснюється згідно з цим Положенням, затвердженим головою районної ради.

4.3. За підсумками проведення районної Спартакіади з депутатів районної, міської, селищної та сільських рад, міського, селищного та сільських голів, які за станом здоров’я допущені до змагань згідно з висновком лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання учасників, формується збірна команда району для участі в   зональних змаганнях Спартакіади (другий етап) серед збірних команд районів.

         4.4. Учасники змагань повинні мати єдину спортивну форму, необхідний інвентар (тенісні ракетки, тенісні кульки, шашки, волейбольні м’ячі, футбольні м’ячі для міні-футболу).

4.5. Персональну відповідальність за стан здоров’я учасників під час змагань несуть лікарі за місцем проживання учасників, які надали дозвіл на участь у змаганнях.

4.6. У разі нещасних випадків учасника команди, підтверджених лікарем змагань, дозволяється його заміна іншим учасником зі складу делегації (спортсменів).

4.7. Склад збірної команди до 25 осіб, в тому числі 1 (один) тренер і 1 (один) представник від команди.

4.8.Учасникам з ігрових видів спорту (міні-футбол, волейбол) дозволяється брати участь в одному із індивідуальних видів змагань районної Спартакіади.

 

5. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ З ВИДІВ СПОРТУ

Міні футбол (чоловіки)

Змагання командні.

Склад команди - 8 осіб (на майданчику 5 гравців, у тому числі воротар). Час гри -   20 хвилин (два тайми по 10 хвилин). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

Волейбол

Змагання командні.

Склад команди - 9 осіб, незалежно від статі. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань. Зустрічі проводяться з трьох партій.

Теніс настільний

Змагання особисті серед чоловіків і жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка).

Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Особисті змагання серед чоловіків і жінок проводяться окремо. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань. Кожному учаснику надається час 10 хв. на партію.

Шахи

Змагання особисті серед чоловіків і жінок. Склад команди –2 особи,

(1 чоловік та 1 жінка).

Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Особисті змагання серед чоловіків і жінок проводяться окремо. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань. Кожному учаснику надається час 10 хв. на партію.

Шашки

Змагання особисті серед чоловіків і жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка).

Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Особисті змагання серед чоловіків і жінок проводяться окремо. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань. Кожному учаснику надається час 10 хв. на партію.

  1. КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

9 квітня 2016 року в м. Корсунь-Шевченківський.

1.Міні-футбол.

2. Волейбол.

3. Теніс настільний.

4. Шахи.

5. Шашки.

 

7.     ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І НАГОРОДЖЕННЯ

 

7.1.Переможці районної Спартакіади визначаються згідно з Положенням про проведення змагань.

7.2. Переможці змагань районної Спартакіади визначаються :

-   в загальнокомандній першості;

-      в особистій першості (теніс настільний, шашки, шахи);

-      в командній першості (міні-футбол, волейбол).

7.3.В змаганнях з особистої та командної першості очки нараховуються згідно з таблицею нарахування очок (додаток 4);

7.4. Загальнокомандне місце визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками команд з усіх видів спорту програми змагань Спартакіади;

7.5. Загальнокомандне місце визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками команд з усіх видів програми районної Спартакіади.

7.6. Переможці та призери змагань з видів спорту фінальної частини Спартакіади нагороджуються дипломами.

 

8.     ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

8.1.         Усі витрати на підготовку та проведення змагань Спартакіади (першого та другого етапів) здійснюються за рахунок спонсорських коштів.

 

9.ПОРЯДОК І ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК

 

9.1. Для участі у змаганнях районної Спартакіади команди подають попередню заявку (додаток 1) до організаційного комітету.

9.2. У день приїзду на змагання представник команди подає до Мандатної комісії документи:

- поіменну заявку (додаток 2) у 2-х екземплярах;

- технічну заявку (додаток 3) на кожний вид спорту окремо;

- представляє посвідчення депутата на кожного учасника та командний страховий поліс.

        

10. ОСКАРЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ

 

10.1. Результати змагань можуть бути оскаржені представником команди після закінчення змагання з виду спорту усним попередженням судді, який обслуговував змагання, або в письмовій формі, але не пізніше, ніж за 30 хвилин після закінчення змагання.

10.2. Оскарження негайно розглядається головним суддею змагань або головною суддівською колегією районної Спартакіади.

10.3. Претензії щодо належності учасників до депутатського корпусу розглядаються виключно Мандатною комісією.

11. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

11.1.Офіційні керівники команд, представники команд, учасники можуть бути притягнені до відповідальності за будь-які випадки недисциплінованої, неетичної поведінки команд та окремих учасників або представників, грубе порушення (невиконання) вимог цього Положення.

11.2.За невідповідність учасника (учасників команд) вимогам цього Положення («підставки») мандатна комісія приймає рішення про відсторонення цього учасника (учасників) від змагань та анулювання його (їх) результатів в особистій першості, а з команди в загальнокомандній першості знімається штраф 60 очок за кожного учасника.

11.3.За неетичну, некоректну або провокаційну поведінку (нецензурні висловлювання або жести) на адресу будь-кого з учасників, організаторів змагань, суддів Головна суддівська колегія приймає рішення про зняття 30 очок з результату загальнокомандної першості.

Керуюча справами                                                                 О.А.Рябик

ПОГОДЖЕНО

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації

«____» ____________ 2016

 

ПОГОДЖЕНО

Директор

комунального підприємства районної ради ФОСК «Колос»

__________        С.М.Бабак

«____» _______________ 2016

 

 

Додаток 1
до Положення

ПОПЕРЕДНЯ ЗАЯВКА


на участь у
обласній Спартакіаді 2016 року серед команд депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

збірної команди  ____________________________________________

№ з\п

Вид спорту

Кількість учасників

Судді:

Кількість тренерів, представників

усього

з них:

кількість

вид спорту

чоловіків

жінок

1.

Волейбол

           

2.

Теніс настільний

           

3.

Міні-футбол

           

4.

Шашки

           

5.

Шахи

           

ВСЬОГО:

           


Голова районної   ради (міський голова)

_____________________

(__________________________)

М. П.

(підпис)

(прізвище, ініціали)


Додаток 2
до Положення

 


________________________________________
(бланк організації)

ПОІМЕННА ЗАЯВКА

на участь у __________________________________________________________________

(назва змагання, місто та термін проведення)

від_______________________________________________________

(назва збірної команди)


з/п 

Прізвище, ім'я, по батькові 

Дата народження 

Вид спорту  

Посада 

Підпис         лікаря

 

  

  

  

  

  

 

  

  

  

  

  

3

  

  

  

  

  

4

         

5

         

6

         

7

         

8

         

9 і т.д.

         

Голова районної   ради         (міський голова)

________________
підпис

_______________________
(прізвище, ініціали)

 

М. П.

 

  

 

Представник команди

________________
підпис

_______________________
(прізвище, ім'я, по батькові)

 
       

Лікар

________________
підпис

______________________
(прізвище, ім'я, по батькові)  

 

Допущено до змагань ___________________ чоловік (кількість прописом)

 

М. П.

 
   

Додаток 3
до Положення

  

           


ТЕХНІЧНА ЗАЯВКА

з _________________________________________________
(вид спорту)

Команда ________________________________

Тренер команди ________________________________


з/п 

Прізвище, ім'я, по батькові 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

9

 


Представник команди

________________
підпис

_______________________
(прізвище, ім'я, по батькові) 


 

 

 

 

Додаток 4
до Положення


ТАБЛИЦЯ НАРАХУВАННЯ ОЧОК

У видах спорту                                   (теніс настільний, шашки, шахи, теніс) за кожного учасника 

Загальне місце 

очки 

   
   
   

4

25

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

У видах спорту                         (волейбол, міні-футбол)                                 очки нараховуються команді

Загальне

місце 

очки 

   
   
   

4

125

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

95

11

90

12

 

13

80

14

 

15

 

16

 

17

 

18

55

19

 

20

45

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 


                                                                                                       Додаток

       до розпорядження

                                                                                                      голови районної ради                                                        

                                                                                                     від 25.03. 2016 року

                                                                                                              №   15

С К Л А Д

організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році

спартакіади серед депутатів районної, міської, селищної та сільських рад

Заболотній

Валерій Іванович

-

голова районної ради, голова оргкомітету;

Клименко

Василь Тарасович                      

-

перший заступник голови

райдержадміністрації, заступник голови оргкомітету;

Гайдай

Олександр Васильович

-

міський голова, заступник голови оргкомітету.

                              

Члени оргкомітету:

Бабак           Сергій

Миколайович                          

-

директор КП ФОСК «Колос»,

     

Побірченко Олена                                        

Сергіївна

-

бухгалтер КП ФОСК «Колос»,

     
     
     

Фурса

Олександр Леонідович

-

завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації ,

     

Невідничий     Віктор                                    

Володимирович

-

заступник директора ДЮСШ,

     

Рябик

Олена Анатоліївна

-

керуюча справами районної ради,

     

Завертайло Віктор

Костянтинович

-

головний   лікар ЦРЛ.