Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


ВЕБ-ПОРТАЛ «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

 

Міністерством юстиції України для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану запроваджено пілотний проект Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».
В Черкаській області реалізація даного пілотного проекту розпочалася з вересня 2015 року. До проекту залучено  всі  відділи державної реєстрації актів цивільного стану Черкаської області.
Пілотний проект надає можливість громадянам через мережу Інтернег:
- подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяви про державну реєстрацію  актів  цивільного  стану,  про  внесення  змін  до  актових  записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів  цивільного  стану громадян;
- надіслати до відділів ДРАЦС сканкопії документів, необхідних для державної реєстрації актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, у форматі, придатному для роздрукування або зчитування цих документів в електронному  вигляді;
- здійснити попередній запис на  відвідування ДРАЦС із  зазначенням зручних  дати  і часу;
- оплатити з використанням платіжних систем послуги відділів ДРАЦС;
- отримати консультації працівників відділу ДРАЦС.
Даний пілотний проект є популярним серед населення, адже працює цілодобово  7 днів  на тиждень.
 
Ввійти на Веб-портал можна за посиланням: https://dracs.minjust.gov.ua/
 

Для того щоб зареєструватись на Веб-порталі звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану необхідно:

1. На Головній сторінці Веб-порталу обрати вкладку «Первинна реєстрація».

2. Заповніть поле «Логін», який буде використовуватись для входу на Веб-портал. Логін повинен складатись з не менш ніж шести літер латинського алфавіту та може містити цифри і символи «_» та «-».

3. Якщо введений логін вже використовується на порталі з’явиться повідомлення «Даний логін вже використовується на Веб-порталі. Оберіть, будь ласка, інший логін»

4. В поле «Електронна адреса» необхідно ввести існуючу електронну адресу, на яку буде надіслано підтвердження проведення реєстрації на порталі. Електронна адреса повинна містити символ @ та не повинна містити літер кирилиці. Якщо лист не отримано, необхідно перевірити чи не потрапив лист до розділу «Спам» поштової скриньки.

5. Заповнити поле «Прізвище, ім’я, по батькові». Для цього необхідно ввести прізвище, ім’я та по батькові особи, що реєструється, на українській мові.

6. Поставити мітку щодо згоди на передачу та обробку персональних даних.

7. Поставити мітку щодо ознайомлення з порядком роботи з веб-порталом. Для відкриття порядку необхідно натиснути на посилання «порядком роботи з веб-порталом».

8. Далі необхідно натиснути кнопку [Реєстрація]. З’явиться повідомлення «Користувача «логін» створено. Пароль відправлено на електронну адресу.» На вказану електронну адресу буде надіслано повідомлення щодо реєстрації на порталі.

9. Для входу в особистий кабінет необхідно перейти за посиланням, яке вказано в повідомленні, та ввести логін та запропонований пароль. Далі натиснути кнопку [Вхід].

10. Запропонований в повідомленні пароль можна буде змінити, скориставшись відповідним пунктом меню особистого кабінету користувача.