MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених соціальних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Зміна засновників друкованого засобу масової інформації
Відповідно до ст. 20 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» (далі - Закон) друкований засіб масової інформації підлягає перереєстрації, зокрема, в разі зміни засновника (складу співзасновників).
Зміна засновника (складу співзасновників) повинна оформлятися угодою між засновником (співзасновником) і його правонаступником, укладеною відповідно до вимог Цивільного законодавства України. Ця угода є підставою для подання правонаступником заяви про перереєстрацію в порядку', передбаченому статтями 11 і 12 цього Закону.
Статтями 11 і 12 Закону та Положенням про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 24.02.2006 173/12047 визначено, що заява про державну перереєстрацію друкованого ЗМІ подається до реєструючого органу засновником (співзасновниками) в друкованому вигляді державною мовою із зазначенням підстав перереєстрації.
До заяви про державну перереєстрацію друкованого засобу масової інформації додаються наступні документи:
- угода між засновником і правонаступником (у зв’язку зі зміною засновника), або співзасновників (засвідчена нотаріально, якщо одна із сторін - фізична особа);
- довіреність, доручення (якщо заяву та/чи угоду між засновником і правонаступником підписує особа, якій таке право не надано правовстановлюючими документами);
- копія попереднього свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації;
- документи, якими підтверджується цивільна правоздатність, цивільна дієздатність засновника (співзасновників):
для юридичних осіб - засвідчені печаткою юридичної особи та підписом її керівника копії статуту(положення), чинні на момент подачі;
для фізичної особи - копія паспорта (сторінок, що містять інформацію про громадянство та реєстрацію місця проживання фізичної особи).
Відповідно до ст. 13 Закону реєструючий орган зобов’язаний в місячний строк розглянути заяву про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації і письмово повідомити засновника (співзасновника) про результат розгляду.
 
За інформацією Головного територіального управління юстиції в Черкаській області