Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Вибори Президента України 2019
Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


До уваги громадян, які відчужили майно до 22.06.2018, але інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно містить інформацію про зареєстроване за вами право власності в Реєстрі прав власності на нерухоме майно!

До 2013 року реєстрація права власності на майно проводилася в Реєстрі прав власності на нерухоме майно, який зараз є архівною складовою частиною Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав).

З 22 червня 2018 року змінено Порядок ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Порядок).

До змін Порядку державні реєстратори використовували відомості Реєстру прав власності на нерухоме майно виключно як архів у електронній формі до якого жодні відмітки не вносилися.

У разі зміни права власності на майно у період з 01.01.2013 по 22.06.2018 року відомості про нового власника вносилися до Державного реєстру прав, при цьому інформація про старого власника цього майна залишалася в Реєстрі прав власності на нерухоме майно.

Якщо ж отримати інформацію з Державного реєстру прав то Державний реєстр прав відобразить як запис, що міститься в ньому, так і запис, що міститься в Реєстрі прав власності на нерухоме майно.

Відтепер Порядок передбачає погашення записів в Реєстрі прав власності на нерухоме майно. Єдиною умовою для погашення запису про право власності в Реєстрі прав власності на нерухоме майно є відкриття чи наявність уже відкритого розділу на відповідний об’єкт нерухомого майна в Державному реєстрі прав.
Так, зокрема, у разі якщо під час проведення наступних реєстрацій прав державним реєстратором буде встановлено, що відносно одного і того ж об’єкта є відкритий розділ в Державному реєстрі прав та запис про право власності в Реєстрі прав власності на нерухоме майно, такий реєстратор погашає запис в Реєстрі прав власності без подання додаткових документів.

У той же час, якщо ніяких реєстраційних дій не відбувається щодо об’єкта нерухомого майна, а щодо архівного запису про право власності в Реєстрі прав власності на нерухоме майно необхідно провести погашення, так як вже є відкритий розділ на об’єкт нерухомого майна в Державному реєстрі прав, то погашення запису може бути проведено на підставі окремо поданої заяви про внесення змін до запису Державного реєстру прав. Таку заяву може подати як особа, відносно якої містяться записи в Реєстрі прав власності на нерухоме майно, так і особа, яка відповідно до відомостей Державного реєстру прав є на сьогодні власником такого об’єкта нерухомого майна.
Що стосується строку, протягом якого вносяться зміни до записів Державного реєстру прав, то він не перевищує одного робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви у Державному реєстрі прав. Також заявник має сплатити адміністративний збір (у 2018 році - 70 гривень).