Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких із зазначених питань Ви хотіли б одержати більш детальну інформацію?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Зустрічі з громадськістю
Вівторок, 06 лютого 2018, 10:40

З 1 січня розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи передбачений для тих громадян, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, але з яких податок не утримувався.


Так, начальник Смілянської ОДПІ провів зустрічі з громадськістю разом з головою Шполянської РДА 17 січня та 18 січня з Корсунь-Шевченківською райдержадміністрацією. Також заплановані зустрічі найближчим часом з Смілянськими, Городищенськими та Кам’янськими місцевими органами самоврядування. Так 25 січня запланована зустріч в Кам’янському районі. Зокрема на зустрічах обговорювалися питання: про проведену роботу з наповнення районного бюджету за 2017 рік; перспективи на 2018 рік; декларування громадян за підсумками 2017 року; доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції – одноосібники та громадяни, які надають послуги спецтехнікою; плата за землю; сплата розміру відсотків за оренду паїв, - доповів начальник Смілянської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області Анатолій Мовчан. Нагадавши про те, що основний податок, завдяки якому наповнюється районний бюджет, це податок на доходи фізичних осіб.
Також порадив всім платникам податку на доходи фізичних осіб та самозайнятим особам не зволікати і вже зараз подавати декларацію про майновий стан і доходи до ОДПІ або безкоштовно відправити такі звіти в електронному вигляді, за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). ЕЦП видається безоплатно строком на 2 роки.

Смілянська ОДПІ